Сергей Притула, Сергей Притула женился, Сергей Притула свадьба, Сергей Притула свадьба фото, Сергей Притула жена, Сергей Притула жена фото, Сергей Притула женился фото, Сергей Притула фейсбук, Сергей Притула сын, Сергей Притула бывшая жена, Сергей Притула новая жена, Сергей Притула о жене
Фото: Facebook

Притула о свадьбе и молодой жене: "Я максимально счастливый мужчина"

Украинский телеведущий Сергей Притула опубликовал развернутый пост в Фейсбуке, посвященный свадьбе с Катериной Сопельник и отношениях с бывшей женой Юлией.Сергей Притула, который в конце августа женился на красавице-блондинке из Донецка, не ожидал, что его свадьба вызовет интерес со стороны СМИ и пользователей соцсетей. Телеведущий опубликовал в Фейсбуке обращение к поклонникам и представителям прессы, рассказав о своей новой избраннице, ее отношениях с сыном Притулы от первого брака, а также о других личных вопросах.

Сергей Притула назвал себя максимально счастливым мужчиной, которого после работы дома ждет любящая жена.

«Відверто кажучи, я не сподівався такого ажіотажу в соцмережах та ЗМІ щодо свого одруження. Як би там не було, вважаю за потрібне розставити кілька крапок над «і». По-перше, я хочу сказати, що я максимально щасливий мужчина, який має радість зранку йти на роботу, а ввечері, підстрибуючи, повертатися додому, де мене чекає любляча дружина.

По-друге, всім тим, хто пише усіляку брєдятіну типу «покинув жінку з малою дитиною» і т.п., хочу повідомити і пояснити, що іноді бувають ситуації, коли двоє людей приймають рішення жити окремо. Так часом трапляється. Не я перший, не я останній. При цьому, жодна сторона не потребує ваших співчуттів чи зітхань. У нас з Юлею є максимальне порозуміння 80-го левелу щодо виховання Дмитра Сергійовича.

По-третє, я не хочу обговорювати особисте життя колишньої дружини, але повірте, у Юлі все гаразд. Буду вдячний, якщо не будете її турбувати.Щодо взаємовідносин Катерини та Дмитра Сергійовича, то я не буду вправлятись у епістолярному жанрі, за мене все скажуть фото.

Сергей Притула женился

І зрештою… я знаю, що у найближчих 1-2-3 дні дуже охочі до сенсацій та скандалів журналісти та допитливі дописувачі будуть копирсатись у наших родослівних, будуть вигадувати заголовки статей, які не відображають дійсності, але забезпечують певну кількість переглядів сторінки чи сайту. Усім небайдужим юзерам та колегам по цеху повідомляю:

Панове, мою дружину звати Катерина Вікторівна Притула. Якщо у когось будуть виникати запитання до членів її родини, то будьте ласкаві звертайтесь до цікавих вам адресатів напряму. Прошу журналістське товариство дуже добре підбирати слова і власні умовиводи, позаяк жодних коментарів ми не збираємось давати і все, що ви скажете, буде сприйнято мною, як зазіхання на наше особисте життя. Навіщо нам ускладнювати один одному стосунки?

Я щасливий. Я одружений. Я вже ½ Я. І мені це подобається. Бажаю всім максимально перейматись власним життям, життям ваших родин, а не життям інших людей. Будьте щасливі,як і ми!!!!усе, я Тебе кохаю!!! Будьмо, гей!!!!!» – написал Притула.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Мама Сергея Притулы: “Мой сын никогда не был обделен женским вниманием”

Сергей Притула женился

Сергей Притула женился

Сергей Притула женился

Фото: Facebook

Напомним, что от первого брака у Сергея Притулы есть 6-летний сына Дима. В интервью Маше Ефросининой ведущий рассказал, что воспитывает из него настоящего мужчину.

Следите за нашими новостями в соцсетях: Viva! в Facebook и ВКонтакте

новости партнеров
Loading...

Загрузка...