Щемливо! Олександр Пономарьов, Михайло Хома і Тарас Тополя презентували спільну пісню

Олександр Пономарьов, Михайло Хома і Тарас Тополя
У кліпі знялися тріо артистів, що записали пісню, і головні герої відео — наші захисники та захисниці.

Олександр Пономарьов, Михайло Хома і Тарас Тополя разом записали пісню для військових та про військових — “Темна нічка”.

Цікаві факти:

  • Олександр Пономарьов написав пісню під час чергової поїздки з благодійними концертами, просто в машині.
  • Зйомки кліпу тривали 2 дні і проходили у військових.
  • Коли зйомки відео були завершені і пролунали слова “Стоп, знято”, рівно за хвилину прозвучала повітряна тривога.

Тарас Тополя — про пісню, благодійність та дружбу з Олександром Пономарьовим:

“Протягом широкомасштабної війни Олександр створив чимало пісень, всі вони завжди мали на меті підбадьорити народ у такі важкі часи, оспівати відвагу і силу наших військових. Знаю, що Олександр Пономарьов разом з Михайлом Хомою зібрав сотні мільйонів гривень для ЗСУ, виконуючи ці пісні на благодійних концертах. Я завжди з радістю відкликався на запрошення долучитися до його творчості, бо ми друзі, а ці пісні дійсно на часі, і люди сприймають їх як народні”.

Вперше почути пісню наживо можна в Києві на концерті 20 квітня, де Олександр Пономарьов та Михайло Хома презентують у Національному палаці мистецтв «Україна» нову масштабну спільну програму – «Україна переможе» у супроводі Заслуженого академічного Ансамблю пісні й танцю ЗСУ.

Олександр Пономарьов та Михайло Хома постійно підтримують ЗСУ — виступають у військових частинах, прифронтовій зоні. Артисти провели безліч благодійних концертів в Україні й за кордоном, завдяки яким вдалося зібрати близько 150 000 000 грн на дрони й автівки для ЗСУ. Нещодавно вони побили власний рекорд — за один аукціон під час концерту у Львові було зібрано понад 14 500 000 гривень. Попередні рекорди: 7 400 000 у Кам'янець-Подільському та 3 800 000 у Харкові. Крім того, Олександр Пономарьов і Михайло Хома закупили форму для 3000 жінок-військовослужбовиць на власні кошти.

Під час концерту «Україна переможе» Олександра Пономарьова і Михайла Хоми 20 квітня буде проводитись збір на FPV-дрони для тактичного підрозділу особливого призначення Г.Р.І.М. у складі 41-ї ОМБр ЗСУ. Тому цей вечір стане не тільки шансом зануритися у світ прекрасної музики, але й можливістю взяти участь у добрій справі й зробити свій внесок у допомогу ЗСУ.

На сцені прозвучать і улюблені хіти “Горить, палає техніка ворожа”, “Києве мій”, “Чому”, “Я люблю тільки тебе”, “Ніколи нікому” і довгоочікувана прем’єра.

Грати цього вечора буде легендарний Заслужений академічний Ансамбль пісні й танцю Збройних сил України під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України, полковника Дмитра Антонюка.  Це один з найуспішніших професійних колективів України, що співпрацює з Енніо Морріконе, “ВВ”, “Скрябін” та іншими зірками.

Дует Олександра й Михайла народився з дружби. Ще до війни вони записали пісню “Пазли”, що зібрала 7 000 000 переглядів на YouTube.

“Ми познайомилися з Михайлом ще у 2000-му році на Чорноморських іграх, де Міша був конкурсантом, а ми з Кузьмою Скрябіним у журі. Ще тоді я відмітив, що Михайло дуже класно співає. Потім я його загубив, а потім дізнався, що Міша то і є Дзідзьо. Я пам’ятав його голос. Тому коли написав пісню “Чому”, запропонував йому співпрацю”, — розповідає про історію дуету і дружби Олександр Пономарьов.

Де: НПМ «Україна», вул. Велика Васильківська, 103

Коли: 20 квітня, 18:00.

Квитки

Читайте також

Прем’єра фільму «Любов, брехня та кровопролиття» з Крістен Стюарт: зіркові гості події

Прем’єра фільму «Любов, брехня та кровопролиття» з Крістен Стюарт: зіркові гості події

Уяви себе зі мною: культурний артпростір V'YAVA відкриває літній сезон

Уяви себе зі мною: культурний артпростір V'YAVA відкриває літній сезон

Влад Дарвін
Попередній матеріал

Незвичний дует: Влад Дарвін випустив спільну пісню з зіркою шоу «Голос країни»

Анна Трінчер
Наступний матеріал

Анна Трінчер зізналася, що відпустила колишнього чоловіка: «Усі почуття вже забуті»

Новини партнерів