Джастін Бібер

Джастін Бібер
Повне ім'я:
Джастін Бібер
Дата народження:
1 мар 1994 року
Місце народження:
Лондон, Онтаріо, Канада
Професії:
Поп-R&B-співак, автор пісень, музикант, актор
Найкращі роботи:
Сингли "Baby", "Never Let You Go", "U Smile", "Eenie Meenie"; знявся у серіалі C.S.I.: Місце злочину; біографічний документальний фільм-концерт у форматі 3D «Ніколи не кажи ніколи»
Соцмережі зірок:

Історія Джастіна Бібера є сучасною казкою для всіх, хто прагне підкорити зірковий Олімп, та вірить у свою мрію. Просте відео співаючого хлопчака з Канади дивом привернула увагу впливового менеджера Скутера Брауна, який, розшукавши Бібера, запропонував йому співпрацю та контракт із Raymond Braun Media Group, співвласником якого був відомий реп-виконавець Ашер. Так розпочалася зіркова кар'єра нікому невідомого хлопчика.

Перший сингл Бібера «One Time» потрапив до десятки найкращих у Канаді, і до топ-30 деяких країн, а дебютний міні-альбом став «золотим» в Австралії та Новій Зеландії, а також платиновим у Канаді та США. Подальші творчі успіхи Джастіна радували не лише його близьких, а й шанувальників у всьому світі. У 2011 році вийшов біографічний фільм про Джастіна Бібера - юного виконавця, мрія якого стала реальністю. «Ніколи не говори ніколи» став найуспішнішим концертним фільмом у США з погляду касових зборів.

Джастін Бібер – Шульга. Він грає на гітарі, фортепіано, ударних, тромбоні, і, що примітно, збагнув основи гри на кожному інструменті самостійно, без допомоги викладачів.

Протягом двох років співак зустрічався із Селеною Гомес. Стрімкий успіх, пильну увагу папараці негативно позначаються на поведінці юного виконавця: у пресі раз у раз з'являються нові скандальні факти з життя Бібера, який був заарештований і неодноразово мав проблеми із законом за перевищення швидкості у нетверезому вигляді, зберігання та вживання марихуани.

>

Новини партнерів