Аніта Луценко

Аніта Луценко
Повне ім'я:
Аніта Луценко
Дата народження:
11 мар 1984 року
Місце народження:
Київ, Україна
Професії:
Фітнес-тренер, ведуча
Найкращі роботи:
"Зважені та щасливі"
Соцмережі зірок:

Славу та популярність спортсменці принесло шоу "Зважені та щасливі", де вона була тренером та продемонструвала вражаючі результати — усі учасники під керівництвом Аніти значно схудли та змінилися до невпізнанності. Спорт став невід'ємною частиною в житті Луценка ще з дитинства, коли батьки, які не мають нічого спільного зі спортом (мама Аніти інженер-конструктор і дизайнер, а тато — адвокат), віддали дівчинку на гімнастику до школи Дерюгіних. Пізніше були заняття з танців у колективі «Візінова», а вже з десяти років Аніта брала участь у різних спортивних чемпіонатах. Дальше більше. Свого часу спортсменка стала Майстром спорту з аеробіки. Також Аніта Луценко – срібна чемпіонка Європи.

Освіта у ведучої також спортивна. Аніта закінчила Національний університет фізичного виховання та спорту України за спеціальністю "Олімпійський та професійний спорт". Не дивно, що в результаті Аніти сформувалися принципи, пов'язані з дисципліною і самоорганізацією. "Немає болю - немає результату!" - вважає Аніта.

До того, як стати тренером у шоу "Зважені та щасливі" у 2011 році, вона брала участь у шоу-балеті Костянтина Томільченка, проте славу та всенародне кохання Аніті приніс саме проект про схуднення. Також Аніта - експерт у спортивній рубриці у програми "Все буде добре!" на СТБ, де дає поради щодо зниження ваги, показуючи ефективні вправи. 2017-го Луценко стала ведучою "Зважених та щасливих".

Про своє особисте життя фітнес-тренер говорить неохоче. У 2016 році Аніта повідомила приголомшливу новину про те, що вона вагітна. У червні того ж року спортсменка народила дівчинку, якій надала незвичайне ім'я Мія. Батька доньки Аніта не розсекречує, лише зізнається, що щаслива у стосунках, а до народження дитини вони були знайомі два роки.

Новини партнерів