Готуй з Dorblu

Готуй з Dorblu

Viva! за підтримки німецького бренду Käserei Champignon розпочинає проєкт «Готуй з Dorblu», головним героєм якого став легендарний сир Dorblu.

Dorblu — знаменитий німецький сир із понад столітньою історією та унікальним смаком, який гармонійно поєднує в собі гостроту, пряність і солонуватість. Технологія й рецептура цього сиру тримаються в суворій таємниці. Відомо лише, що для виробництва Dorblu використовують виключно молоко з Баварії.

Цей сир чудово доповнює різноманітні страви, починаючи від салатів і завершуючи десертами. Без перебільшення: будь-яка їжа, до якої ви додасте цей сир з благородною блакитною пліснявою, отримає неповторний смак.

Dorblu особливо цінний для вегетаріанців, адже під час його виробництва використовують мікробіологічний сичужний фермент нетваринного походження. А ще він безлактозний, що робить його відмінним вибором для широкого кола людей.

Запрошуємо вас у кулінарну подорож з Dorblu, де ви зможете відкрити для себе нові відтінки цього виняткового сиру і дізнатися прості рецепти неперевершених страв, в які неможливо не закохатися.

Незвичайний дует: рецепт картоплі, запеченої з сиром Dorblu

Viva! за підтримки німецького бренду Käserei Champignon продовжує проєкт «Готуй з Dorblu», головним героєм якого став легендарний німецький сир. Сьогодні вчимося готувати картоплю, запечену з Dorblu.

Легко та смачно: готуємо салат з грушею та сиром Dorblu

Viva! за підтримки німецького бренду Käserei Champignon продовжує проєкт «Готуй з Dorblu», головним героєм якого став легендарний німецький сир. Сьогодні вчимося готувати салат з грушею і Dorblu.

Груша, запечена з Dorblu — рецепт, у який ви закохаєтесь

Viva! за підтримки німецького бренду Käserei Champignon продовжує проєкт «Готуй з Dorblu», головним героєм якого став легендарний німецький сир. Сьогодні вчимося готувати грушу, запечену з Dorblu.

Неймовірно простий рецепт пасти з Dorblu: задоволення для справжніх гурманів

Viva! за підтримки німецького бренду Käserei Champignon розпочинає проєкт «Готуй з Dorblu», головним героєм якого став легендарний сир Dorblu. Сьогодні вчимося готувати найсмачнішу пасту!