Відома акторка Тетяна Злова розповіла про роман з колегою: «Він робить моє життя прекрасним»

Тетяна Злова
Таня Злова — красива і талановита, а ще розумна і відверта. Вона ніжно й красиво розповіла про свого коханого Богдана, психотерапію і “найкращу версію самої себе”, про те, як відновлюється після важкого робочого дня.

Днями глядачі побачать Таню Злову в новому серіалі “Рубан”, де акторка зіграла привабливу і небезпечну дівчину. Про все це і багато іншого цікавого — в інтерв’ю для Viva.ua.

Тетяна Злова

З 16 квітня на каналі ICTV2 стартує новий 8-серійний детектив “Рубан”, в якому одну з головних ролей зіграла молода популярна акторка Тетяна Злова. Вона відразу зізналася, що обожнює детективи — і читати, і дивитися, і зніматися в них. Тому дуже серйозно підійшла до образу своєї героїні Ясі — красивої, розумної дівчини, яка працює в психологічному центрі Рубана і допомагає розкривати злочини.

Також Таня дещо розповіла про особисте життя і свого коханого — актора й музиканта Богдана Буйлука, якого вона щиро вважає геніальним.

Читайте також

Олена Тополя: інтерв'ю про стосунки з чоловіком і життя після повернення з Америки

Олена Тополя: інтерв'ю про стосунки з чоловіком і життя після повернення з Америки

Іванна Онуфрійчук при надії! Інтерв’ю про першу вагітність та інтернаціональну сім’ю

Іванна Онуфрійчук при надії! Інтерв’ю про першу вагітність та інтернаціональну сім’ю

— У серіалі «Рубан» ви граєте Ясю, дівчину з команди психолога, яка перевтілюється в кого завгодно і відкриває усі двері. Які інсайди розкажете про героїню?

Яся – активна, динамічна, екстравертна, за словом в кишеню не лізе і знайдеться у будь-якій ситуації. Вона колишня журналістка, її виставили з редакції за допитливість, і вона потрапила до Рубана. Через те, що вона довгий час працює у пана психолога, вона переймає деякі його манери, стаючи маніпуляторкою вищого рівня, як і її бос. З нею ні в чому не можна бути впевненим – і саме ця риса мене приваблює більше за все. Вона так часто перевтілюється, що іноді забуває або втрачає свою справжність, не бачить межі між грою та реальністю.

— Ви самі інровертка або екстравертка?

Інтровертка, і коли граю протилежну по суті особу, моя енергія швидко витрачається. Коли граю таку яскраву персону – вмикаю свою внутрішню дитину, щоб відчути і віддати цю радість життя, чогось нового.

— Як потім відновлюєтеся?

Просто сплю. Можу прийти додому після важкої зміни, змити макіяж і лягти спати – це працює. Головне – дотримуватись правила Попелюшки: до 23:00 вже бути у ліжку, якщо лягяю після опівночі – все, не відпочину. Адже мені іноді доводиться просинатися о 4 ранку на зйомки.

— Скажіть, як працювалося з Довженком, який зіграв того самого Рубана?

В’ячеслав – найпрекрасніший партнер. Не бачила його втомленим, роздратованим або в поганому настрою, що вказує на його високу професійність. Це не перший проєкт, де я працюю зі Славою, він всюди такий, а ще гуморить і може порадити щось цінне. У нього є режисерська освіта, він глибше бачить все на майданчику – завше дуже цікаво слухати його думки щодо персонажів.

— Таню, це серіал про психологів. Вам доводилось звертатись до психологів?

Так, я й зараз продовжую зустрічатися з психологом, але через шалений графік не так часто. Мій психотерапевт іноді нагадує мені, що я працюю на досягнення результату, а не насолоду – і від цього мої проблеми. Взагалі, це дуже цікавий досвід, бо дізнаєшся деякі вкрай важливі речі про себе у процесі терапії. Думаю, що з початком війни багато людей звернулися до таких фахівців, щоб почуватися краще і розібратися з проблемами.

Тетяна Злова

— Як зустріли початок повномасштабного вторгнення?

Якраз в цей час я знімалась у третьому сезоні «Копа з минулого». Здавалося, все так добре складається: зйомки, на свій день народження в травні я планувала їхати у Лондон, а ще викладала акторську майстерність у модельній агенції. Та й на четвер, 24 лютого, в мене були плани і фотосесія… Але все зламалося через війну. Мені було моторошно і все здавалося нереальним. У перший день війни з’явилося багато вільного часу, я заповнила його різними справами – зварила бульйон, приготувала відбивні, від куховарення я завше отримую задоволення. 

— Було страшно?

Так, іноді – неймовірно страшно. Під вибухи я читала книги – намагалася якось перемикатися. Багато моїх друзів виїхали, звали мене, але я вирішила, що нікуди не поїду.

— Чому?

А як би я залишила тут своїх рідних? А якби з ними щось сталося? І зараз не можу думати про це… Нікого не засуджую, але сама знаходилася тут, у Києві. Пережила все, слідкувала за новинами, раділа нашим перемогам, плакала, все було. Потім зверталась до психотерапевтів з панічними атаками, бо треба було жити далі.

Тетяна Злова

— Зараз іде третій рік війни. Що в вас змінилося, що ви здобули за цей період, втратили?

Найкращий і найгірший здобуток в тім, що я почала читати новини і розуміти, що відбувається… І день без новин зараз не можу уявити для себе. Я майже повністю перейшла на українську мову – і вдячна собі за це.

Кажуть, якщо хочеш опанувати мову – знайди коханця, який цією мовою розмовляє. Добре, що моя рідна улюблена людина розмовляє українською.

Ще в мене з’явився волонтерський досвід – це неймовірно важка робота, а ще я весь час доначу.

— Таню, ви тільки що згадали про свою близьку людину. Читала, що у вас стався службовий роман – на майданчику одного з серіалів.

Так, й наш роман досі триває (сміється), проте вже не службовий, а домашній. Це прекрасний чоловік, мій колега – актор і музикант, талановитий Богдан Буйлук. Дуже вдячна долі і Всесвіту за цю зустріч, я в Богдана багато чому вчуся.

— Розкажіть, чому жінка може навчитися у чоловіка?

Історії України! Він любить і добре знає історію нашої країни, а головне – вміє цікаво й яскраво подати будь-які історичні події або факти. Я слухаю, уявляю все це і захоплююся. Він регулярно дивиться деякі нові YouTube-канали про нашу історію, традиції, навіть села, які зникли.

— Скільки часу ви разом? Ви окремо живите або разом?

Ми пів року разом. На друге питання не буду відповідати – це така особиста частинка мого життя, я поки не готова ділитися деякими речами. Не можу просто розкривати якісь подробиці без згоди людини, яка робить моє життя прекрасним.

— Робочі питання вдома обговорюєте?

Постійно обговорюємо! Богдан має акторську освіту, я не маю – і він заповнює деякі прогалини, що стосуються саме професії. Ми обговорюємо і кіно, і роботу, і навіть персонажів, якщо пишемо проби. Бути з людиною, яка живе кіно і з якою можна обговорити будь-що, що цікавить мене, –це просто щастя!

Тетяна Злова

Читайте також

Топ-10 найкращих комедій останніх років

Топ-10 найкращих комедій останніх років

Про кохання та пристрасті: 5 найяскравіших фільмів 2023 року

Про кохання та пристрасті: 5 найяскравіших фільмів 2023 року

Фото: пресслужба

Іванна Онуфрійчук і її чоловік Алмаз
Попередній матеріал

Іванна Онуфрійчук при надії! Інтерв’ю про першу вагітність та інтернаціональну сім’ю

Даша Астафʼєва
Наступний матеріал

Даша Астафʼєва розповіла, як бойфренд відреагував на її нове шоу на ТБ

Новини партнерів