Потап

Потап
Повне ім'я:
Потап
Дата народження:
8 май 1981 року
Місце народження:
Київ, Українська РСР, СРСР
Професії:
Продюсер, автор та виконавець пісень
Найкращі роботи:
Керує власним продюсерським центром «MOZGI Entertainment», який представляє дует «Потап та Настя», гурт «Час та Скло» та Аркадія Лайкіна. Є продюсером, автором пісень, режисером та сценаристом кліпів усіх проектів «MOZGI Entertainment»; кліпи та пісні «Не пара», «Внатуре», «Міцні Горішки», «Разом»
Соцмережі зірок:

Олексій Потапенко, відомий українському глядачеві як репер Потап, з дитинства веде досить активний спосіб життя: свого часу він займався плаванням, водним поло, досягнув звання «Майстер спорту України». З іншого боку, зі шкільної лави майбутня зірка вітчизняного шоу-бізнесу починає писати тексти пісень, записувати власні композиції; в університетські роки Потап грав у команді КВК.

У 2006 році заснував дует «Потап та Настя», який став неймовірно популярним не лише в Україні, а й за її межами. Олексій виступає як продюсер, виконавець, автор текстів і музики, режисера і сценарист кліпів колективу. Ті ж функції Потап виконує для всіх проектів продюсерського центру «MOZGI Entertainment», який представляють групи «Час та Скло», MOZGI та Аркадій Лайкін.

Потап був провідним таких відомих телешоу, як «Guten Morgen», «Я люблю Україну», «Телезірка», «USA — не попса», «Битва хорів», а також виявив свої акторські здібності, знявшись у фільмах «Один за всіх», «Червона шапочка», «Ржевський проти Наполеона» та телесеріалах «Новорічні свати» та «Небесні родичі». Брав участь у шоу «Голос країни» та «Голос. Діти» як зірковий тренер.

До 2014 року Олексій Потапенко був одружений з Іриною Горовою, яка є співпродюсером «MOZGI Entertainment». У пари є двоє дітей: син Андрій та дочка Ірини від першого шлюбу Наталя.

У ЗМІ ходять чутки про роман Потапа з його колегою по дуету «Потап та Настя» Настей Каменських, проте офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Новини партнерів