5 найцікавіших детективних серіалів, де головний герой – психолог

серіали де головний герой психолог
Детективні серіали, де слідство веде психолог, – це заплутані історії з подвійним дном, в яких ніколи не здогадаєшся, хто вбивця.

Деякі таємниці своєї професії розкривають самі експерти з людських душ – і це вже як бонус для глядачів. Любите загадки, чужі таємниці і несподівані викриття? Дивіться нашу гарячу добірку найцікавіших проєктів про психологів. До Всеукраїнського дня психолога, що відзначається 23 квітня.

  • Знищення (The Undoing, 2020)

У житті Грейс Фрейзер все прекрасно: ідеальний чоловік Джонатан і син Генрі, захоплива робота психотерапевтом і наукові книжки, що пише героїня. Але раптом все руйнується: спочатку вбивають молоду красиву жінку, потім Грейс дізнається, що її Джонатана підозрюють у злочині, і що він зраджував її. А може, хтось задумав зруйнувати її життя? Грейс намагається дізнатися правду, і виявляється, вона нічого не знала про своїх близьких. У головних ролях — Ніколь Кідман і Г'ю Ґрант.

  • Алієніст (The Alienist, 2018-2020)

Кінець XIX століття. У Нью-Йорку відбувається серія моторошних убивств, жертви – хлопчики-підлітки, що змушені заробляти тілом. Поки поліція шукає зачіпки, справу розслідують троє: газетний художник Джон Мур, психіатр-алієніст Ласло Крайцлер і Сара Говард, дівчина-суфражистка, що пішла служити у поліцію. Ця трійка й вийде на слід справжнього монстра-вбивці. Макабричне і захопливе розслідування в декораціях XIX століття – серіал має височенний рейтинг, глядацьку любов і 2 сезони, від яких неможливо відірватися.

  • Рубан, 2024

Головний герой – успішний психотерапевт Гліб Рубан: інтелектуал, цинік, позер. Він пише книги і читає лекції, відкрив власний центр психологічної допомоги, де розвиває детективний напрямок. Його регулярно запрошує на місця злочинів «для консультацій» подруга – слідча Марта Титаренко. І Рубан блискуче розкриває моторошні вбивства найвищої складності, іноді розголошуючи деякі професійні секрети. Але несподівано Рубан зустрічає гідного суперника і усвідомлює, що саме ця людина колись зруйнувала його життя.

Перший український серіал про психотерапевта, що розкриває злочини. У головній ролі – культовий актор В’ячеслав Довженко.

  • Гострі предмети (Sharp Objects, 2018)

Кримінальна репортерка Камілла Прікер повертається до рідного містечка, де відбуваються страшні вбивства і зникнення дівчат-підлітків. Камілла багато п’є та дряпає своє тіло гострими предметами, щоб заглушити душевний біль. А вдома на неї чекають привиди минулого: власна матір, маленька сестра та історія, яку вона намагається забути. Камілла не знає, що на неї чекає, проте відчуває, що відбудеться дещо жахливе. Історія про страшні сімейні таємниці, які одного разу вивалюються назовні.

  • Теорія брехні (Lie to Me, 2009-2011)

Доктор Лайтман – висококласний фахівець з брехні: він має власний центр, де його співробітники науково розпізнають неправду. Адже людина, яка дещо приховує, все одно видає себе – словом або жестом, що і досліджує Лайтман з командою. Фахівці з брехні майже ніколи не помиляються, беруть замовлення від ФБР, політиків, великих бізнесменів – до них величезна черга! Але їхньому життю не позаздриш, бо вони усіх підозрюють в обмані навіть близьких. Серіал має лише три сезони, у ролі Містера Викриття – блискучий Тім Ротт.

Читайте також добірку найсвіжіших детективних серіалів з високим рейтингом.

Читайте також

Переглянути за вечір: 5 міні-серіалів від Netflix на будь-який смак

Переглянути за вечір: 5 міні-серіалів від Netflix на будь-який смак

ТОП-5 улюблених фільмів і серіалів Володимира Дантеса

ТОП-5 улюблених фільмів і серіалів Володимира Дантеса

новий фільм Леллуша про сучасних Ромео і Джульєтту
Попередній матеріал

В Україні покажуть новий фільм Леллуша про сучасних Ромео і Джульєтту

Стінг
Наступний матеріал

Американський фільм жахів про милозвучного павучка Стінга: відома дата прем’єри

Новини партнерів