«У мене було все. Я була артистом номер 1»: Лобода відповіла всім, хто порівнює її з Лорак і Повалій

Лобода
Перше інтерв'ю Світлани Лободи українському журналісту від 24 лютого 2022 року.

В інтерв'ю на YouTube-каналі Ramina Світлана Лобода розповіла про своє життя до та після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Чому в новому альбомі LOBODA "Made in U" є пісні російською мовою? Як Світлана сприймає фразу "братські народи"? Відповіді на всі питання – у нашій статті.

Читайте також

«Не може говорити»: чому Жанна Бадоєва мовчить про війну в Україні

«Не може говорити»: чому Жанна Бадоєва мовчить про війну в Україні

Несподіване викриття: відома блогерка попросила чималу суму за анонс благодійного туру The Hardkiss

Несподіване викриття: відома блогерка попросила чималу суму за анонс благодійного туру The Hardkiss

Цитати з інтерв'ю Світлани Лободи

 • Про новий альбом та чому в ньому і досі з’являються російські пісні

«Моя популярність вже давно вийшла за межі України, в мене дуже велика російськомовна аудиторія, яка проживає по всьому світу. Це люди, які живуть у Прибалтиці, Вірменії, Азербайджані, Узбекистані та дуже багатьох країнах, де люди мене чекають. Останні 7 місяців ми їздили з гастролями по цим країнам і у нас були повні зали, це тисячі людей, які приходять на концерти до мене. Мої концерти зараз мають інший відтінок, вони не зовсім для того, щоб розважати людей, а для того, щоб говорити, щоб люди чули, бачили і відчували те, що сьогодні відбувається в моїй країні, чули мою позицію і на якій стороні я знаходжусь. Люди, які проживають в цих країнах, на жаль, не розуміють української мови, вони говорять російською, і коли я виходжу на сцену, я повинна говорити тією мовою, яку вони розуміють, щоб вони могли мене почути. Тому сьогодні і для цих прихильників альбом ділиться на дві частини – українську і російську».

Альбом доступний для прослуховування

 • Монетизація з альбому буде направлена на допомогу

«Так сталося, що з початку війни я десь через 3-4 місяці зробила зі своєю командою класну справу, мої дівчата створили фонд, з яким я зараз співпрацюю, він називається Фонд «Душа». Для мене важливо взяти під крило місто, в якому я народилась. Це місто Ірпінь, там дуже багато проблем у людей. Зараз ми перейшли на приватний сектор, тому що ці люди не отримують зовсім ніякої допомоги. Ми обираємо дуже важкі кейси і беремо під свою опіку. Саме такий кейс ми і обрали. Дівчина, яка працює медсестрою в Охматдиті, не має будинку, його розгромили. І я дуже хочу відбудувати цій сім’ї новий будинок. Я знаю, що завдяки альбому ми можемо це зробити».

 • Про спекулювання на війні

«Мені нема чого спекулювати на війні. Війна сьогодні завдала дуже багато болю моїй сім’ї і мені. Я ніколи не втрачала Україну, весь цей час я приїжджала до України і останній рік жила між Києвом та Європою. Тут знаходиться вся моя команда, тут живе моя сім’я, мої батьки, сестра, бабуся і тітки, всі. В мене немає росії, тому, що я сама від неї відмовилась».

 • Чому у час своєї трансформації співачка обрала для розмови російського журналіста 

«Розумієш, так сталося, що 4 місяці після початку повномасштабної війни я зовсім нічого не могла сказати, я не могла нічого формулювати. В мене не було сил на це. А потім, коли я зрозуміла, що до мене багато питань з усіх сторін, я повинна була на них відповісти, і що мені треба обрати того журналіста, який має велику аудиторію і ще й через те, що в мене не тільки українська аудиторія, а й російськомовна – тому вибір впав на Катю. Ще і тому, що я бачила, що вона чітко з 24 лютого підтримала Україну і висловила свою позицію, саме завдяки цьому вона стала іноагентом в росії».

 • Як Світлана сприймає фразу «братські народи»

«Ця фраза просто немає права на існування, це кліше, яке сьогодні неприпустиме».

Світлана Лобода

 • Про кар’єру в росії з 2014 року

«Не розуміла, що відбувається. Не усвідомлювала, не знала, до чого це може привезти, тому що була зациклена тільки на собі. Сьогодні я, звісно, розумію, що це було неправильно».

 • Про українських артистів в росії та російських виконавців з 2014 року на українських сценах

«Про артистів, які в той час приїжджали до росії і працювали теж, але робили це тишком-нишком, приховували і нікому нічого не казали, а ще російські артисти теж приїжджали до України, давали тут сольні концерти. У 2021 році був і Баста, і Успенська, Валерій Меладзе і були теж повні зали, тому, що люди у той час хотіли їх бачити».

 • Від чого Лобода відмовилась у росії

«Те, від чого я відмовилась там, можливо, не до кінця всі розуміють. Я була там артистом № 1. В мене було все, нормальне життя, я заробляла великі гроші, я дуже багато гастролювала. Для мене були відкриті всі двері, але те, де я знаходжусь сьогодні – я ні про що не жалкую». 

Читайте також

Лобода у день свого 40-річчя розповіла, як любити свій вік і завжди залишатися коханою

Лобода у день свого 40-річчя розповіла, як любити свій вік і завжди залишатися коханою

Світлана Лобода відповіла, чи їздила в окупований Крим

Світлана Лобода відповіла, чи їздила в окупований Крим

 • Про «перевзування» Світлани та чи були думки залишитись у росії після 24 лютого 2022 року

«Я з розумінням сприймаю те, що люди говорять. Вони пережили багато горя. Для них слово росія – це тригер. Я ні на що не реагую, я повинна допомагати, ми повинні робити свою справу. Невже ж було краще, щоб я залишилась там, працювала і зробила вигляд, що нічого не відбувається? Як зараз роблять багато наших українських артистів, які працюють там і вони навіть не під санкціями. Я не розумію, як вони живуть».

 • Про відчуття, коли тебе називають зрадницею у рідній країні: як бути в одному списку з Ані Лорак та Повалій?

«Ми сьогодні з тобою знаходимось тут у Києві, а вони знаходяться в росії, працюють і живуть там. Тому люди, які порівнюють нас, – це люди або нечесні, або просто вони маніпулятори. Я не звертаю на це уваги, я знаю, всередині хто я. Знаю, що для мене сьогоднішній день важливий для того, щоб працювати і допомагати, і я чесна перед собою. Мені не соромно перед моїми дітьми, які мене з часом запитують: «Мама де ти була, коли росія почала війну проти України?» Я скажу, що підтримала свою країну, покинула все, залишила свою кар’єру там і почала нове життя».

 • Про таємні корпоративи українських зірок у росії, коли артисти благали не знімати їх там під час виступів

«Так. Ти знаєш це і я це знаю, і всі в шоубізнесі теж. В мене є підтвердження тому, що я виступала з ними на одних майданчиках».

 • Про нового чоловіка Світлани Лободи і його статки

«Не такий він і багатий сьогодні. Сьогодні він втратив багато всього, що його багатим вже й не назвеш. Тим паче, що у нас є чіткий розподіл, на що я можу як жінка попросити. На кар’єру – ні. На свою кар’єру я повинна сама заробляти і вкладати в свій бізнес. Тому що це правильно. Це є правило, щоб я розуміла, скільки я заробляю, а скільки витратила». 

Читайте також

Маша Єфросініна розповіла про ставлення до Івана Дорна та Світлани Лободи

Маша Єфросініна розповіла про ставлення до Івана Дорна та Світлани Лободи

Світлана Лобода відзвітувала про відбудову рідного міста Ірпінь

Світлана Лобода відзвітувала про відбудову рідного міста Ірпінь

Фото: пресслужба

Коля Сєрга
Попередній матеріал

Коля Сєрга святкує день народження на фронті. 14 його цитат, які торкаються душі

Настя Каменських
Наступний матеріал

Настя Каменських — про материнство, хейт у бік артистів і проблеми з ментальним здоров’ям. Інтерв’ю

Новини партнерів