Світлана Лобода відповіла, чи їздила в окупований Крим

Лобода
На пресконференції у Вільнюсі 5 грудня співачка Світлана Лобода відповіла на гострі питання журналістів. Зокрема й прокоментувала внесення її до списку персон нон-грата в Литві.

Днями LOBODA провела пресконференцію для литовських медіа, на якій прокоментувала ситуацію, що виникла з МВС Литви, і спростувала заяви про «персону нон-грата», а також розповіла про скасування концертів. Крім цього, співачка озвучила свою позицію щодо війни росії проти України, заявивши, що має лише українське громадянство, а також про те, що має чітку позицію щодо нападу росії на Україну. Артистка вкотре підтвердила, що припинила всю свою діяльність у росії з 24 лютого.

Світлана Лобода відповіла на «вкидання» інформації в медіа, заявивши, що ніколи не виступала на подіях, присвячених 9 травня в росії, а також ніколи не була в Криму після 2014 року.

«Це відверта брехня. Після 2014 року саме після окупації я не була в Криму ні по роботі, ні з особистих причин», — заявила Лобода.

Світлана Лобода дала пресконференцію у Литві, Вільнюс

Після 2014 року популярність співачки стала стрімко зростати як на території росії, так і в інших країнах: Казахстан, Вірменія, Грузія, країни Балтії.

«Так, увесь цей час я працювала у росії. І з цього приводу я дала багато інтерв'ю і в кожному відповіла на запитання про той період, про свій жаль і про позицію сьогодні. Після 24 лютого, коли російські солдати так віроломно напали на мою країну, я того ж дня закінчила всю свою роботу в росії, закінчила всі свої проєкти та обірвала всі контакти, залишила все», — прокоментувала Лобода.

Читайте також

Маша Єфросініна розповіла про ставлення до Івана Дорна та Світлани Лободи

Маша Єфросініна розповіла про ставлення до Івана Дорна та Світлани Лободи

Лобода в патріотичній футболці прокоментувала деокупацію українських територій

Лобода в патріотичній футболці прокоментувала деокупацію українських територій

Артистка повідомила, що зараз у Європі, Америці, Казахстані та інших країнах проводить благодійні концерти на підтримку України.

«З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну я несу повідомлення про те, що відбувається в Україні, що росія напала на Україну. На всіх своїх концертах я говорю своїм шанувальникам, що підтримую Україну, і закликаю їх робити те ж саме. Після 24 лютого, коли я почала привселюдно висловлювати свою позицію, російські пропагандисти стали надзвичайно активними. Вони ведуть кампанію проти мене, бо я була однією з головних виконавиць у росії, маю величезну авдиторію фанів у всьому світі і, як я розумію, вони вважають те, що я не з ними, великою втратою», — заявила співачка.

Світлана Лобода дала пресконференцію у Литві, Вільнюс

Світлана Лобода вважає, що мета російських пропагандистів — обмовити її і поширити якнайбільше дезінформації про неї. Саме з російськими пропагандистами співачка пов'язує інцидент у Литві. Концерти в Клайпеді, Шяуляї та Паневежисі були скасовані організаторами, оскільки МВС почало розглядати питання про включення співачки до списку небажаних осіб Литви. Як заявила співачка, згодом у МВС визнали, у них немає законних підстав для таких дій.

Співачка обурена тим, що литовська влада не перевіряла факти перед публічними заявами, що спричинило великі репутаційні ризики, тому адвокати артистки звернулися до них з проханням роз'яснити ситуацію.

«Міністерство написало відповідь, що питань до нас немає. На жаль, це нас сильно зачепило, бо все відбувалося два дні, і за цей час інформація розлетілася, адже це дуже клікабельна новина для представників медіа», — сказала співачка.

Читайте також

LOBODA у відвертому інтерв'ю розповіла, де була 8 років, і пояснила фразу «ми маленькі люди»

LOBODA у відвертому інтерв'ю розповіла, де була 8 років, і пояснила фразу «ми маленькі люди»

LOBODA розповіла про стосунки на відстані з коханим чоловіком і новий сингл «Два незнайомці»

LOBODA розповіла про стосунки на відстані з коханим чоловіком і новий сингл «Два незнайомці»

Після цих усіх подій концертна зала Compensa відмовилася приймати співачку. Артистка заявила, що її адвокати вже готують позов на майданчик, а концерт у Вільнюсі відбувся на іншій локації – у Vilniaus pramogu arena.

Світлана подякувала Литві за її допомогу та висловила свою повагу литовцям за їхній вагомий внесок та підтримку тимчасово переміщених українців:

«Внесок Литви на підтримку України величезний. А сьогодні Литва продовжує й надалі допомагати. Дякую вам за це! Це дуже цінно для нас. З такою підтримкою ми обов'язково найближчим часом отримаємо перемогу! Я в це вірю».

Світлана Лобода дала пресконференцію у Литві, Вільнюс

Фото: пресслужба

Світлана Тарабарова
Попередній матеріал

Світлана Тарабарова описала реакцію рідних на її третю вагітність: «Сказали, що я безвідповідальна»

історія подружньої пари
Наступний матеріал

Весільні гроші віддали ЗСУ: історія подружньої пари, яка поїде у Крим одразу після перемоги

Новини партнерів