Євробачення 2024: пісні усіх учасників національного відбору

Євробачення 2024
У 2024 році музичний світ знову об'єднається на 68-му Євробаченні, яке пройде в Мальме, Швеція.

Це місто втретє стане місцем зустрічі найкращих співаків Європи завдяки перемозі Лорін у 2023 році з хітом 'Tattoo'. Заплановані дати події: півфінали 7 і 9 травня, грандіозний фінал - 11 травня.

Україна, готуючись до міжнародного змагання, анонсувала національний відбір на 3 лютого 2024 року. У списку претендентів на участь - 11 талановитих виконавців. 

Претенденти на участь у конкурсі Євробачення 2024 від України:

 • YAKTAK з 'Lalala'

"Lalala" - енергійний і танцювальний трек. Пісня вирізняється унікальним стилем, відмінним від звичного музичного підходу YAKTAK. У ній розповідається історія пристрасного, але нерозділеного кохання, а головний герой висловлює глибокі емоції та тугу. Лірика поєднує в собі яскраві образи та емоційну глибину, створюючи захоплюючу музичну розповідь. Пісню "Lalala" було добре прийнято, привертаючи увагу своїм живим ритмом і захопливою мелодією.

 • INGRET з треком 'Keeper'

Слова пісні англійською та українською мовами розповідають про стійкість і силу, фокусуючись на темах материнства, жіночності та світла. Пісня створює яскраву картину боротьби та тріумфу, втілюючи дух завзятості та надії. Це свято ролі, яку жінки відіграють у суспільстві, що підкреслює їхню внутрішню силу та здатність витримувати й долати труднощі. Пісня отримала схвальні оцінки і є частиною художнього вираження INGRET у контексті "Євробачення", знаходячи відгук у слухачів завдяки своїй емоційній глибині та культурній значущості.

 • NAZVA зі 'Slavic English'

У тексті пісні змішалися англійська та українська мови, створивши унікальний мікс, який відображає назву пісні. Суть пісні - у силі та душі мови, і вона передає яскравий і життєрадісний дух. Це свято культурної самобутності та сучасного самовираження, що втілює веселу та життєствердну атмосферу. Ця пісня вирізняється своїм творчим підходом до мови та представленням української культури в сучасному світлі.

 • ANKA з композицією 'Палала'

Пісня повністю українською мовою та вирізняється використанням народного фольклорного мотиву. Особливе звучання композиції зумовлене використанням сопілки, на якій грає артистка. ANKA завдяки цій пісні стала однією з фіналісток національного відбору, привертаючи увагу слухачів своїм унікальним стилем і музичним талантом.

 • Гурт Drevo та їхня композиція 'Endless chain'

Гурт описує пісню як щось більше, ніж просто мелодію; це розповідь, в якій втілені незламний дух і сила волі, що символізують глибокі почуття і бажання залишатися разом у важкі часи. Гурт прагне до того, щоб їхня музика стала гімном для тих, хто бореться і не втрачає надії.

Слова пісні "Endless Chain" відображають пронизливу подорож через біль і боротьбу, пошук розради й розуміння в удаваному нескінченному вирі проблем. Підкреслюючи, що потрібно долати труднощі та шукати розраду у зв'язку, пісня несе в собі послання надії та наполегливості.

 • Дует alyona alyona та Jerry Heil з їхньою спільною роботою - 'Teresa & Maria'

Сенс пісні "Teresa & Maria" полягає у важливості єдності для досягнення значущих дій і перемог. Тема єдності особливо підкреслюється артистами, що вказує на ширшу значущість пісні, яка виходить за межі України. У пісні йдеться про універсальний досвід, коли об'єднання створює синергію і призводить до значних результатів. Назва пісні та деякі її теми викликали різноманітну реакцію слухачів, особливо у зв'язку із зображенням історичної постаті Матері Терези, що відображає складний і багатогранний характер оповіді пісні.

 • MÉLOVIN і його творіння 'DREAMER'

У тексті пісні "Dreamer" виражені теми прагнення і віри в себе, виклику суспільним нормам і прийняття свого істинного "я". Пісня розповідає про те, як стати мрійником і повірити в себе, незважаючи на перешкоди. У ній ідеться про те, як віднайти свободу та самобутність завдяки внутрішній силі та стійкості. Пісня MÉLOVIN "Dreamer" несе в собі послання надії та сили мрії, втілюючи дух рішучості та самоприйняття.

 • SKYLERR з 'Time is running out'

Текст пісні занурює в складнощі сучасного життя, зачіпаючи теми суспільного божевілля, особистої боротьби і почуття невідкладності перед обличчям цих проблем. Пісня розповідає про відчуття пригніченості в хаотичному світі, але водночас передає відчуття готовності протистояти цим викликам. Потужна та емоційна подача SKYLERR надає пісні глибини, роблячи її помітним учасником конкурсу.

 • Ziferblat з 'Place I Call Home'

Пісня "Place I Call Home" гурту Ziferblat перегукується з темами туги та глибокого почуття приналежності. У тексті пісні простежується почуття втрати і бажання повернутися в місце, яке людина вважає своєю домівкою. Це почуття передається через мандрівку в пошуках і тузі, що завершується потужним виразом пошуку розради та миру в тому, що знайоме і заспокоює.

 • YAGODY та їхня 'Tsunamia'

Слова пісні створюють яскраві образи природних сил, зокрема моря та його хвиль, символізуючи силу та стійкість. Пісня поєднує елементи української культури з сучасним звучанням, створюючи вражаючий музичний досвід. "Цунамія" YAGODY вирізняється унікальним поєднанням традиційних і сучасних впливів, відображаючи творчий підхід гурту до музики.

 • NAHABA з піснею 'GLASSS'

Пісня розповідає історію про силу та боротьбу за те, щоб залишитися непохитним під ударами, викликаючи потужний емоційний відгук. Зухвала лірика та сильні теми "Glasss" демонструє унікальний художній стиль NAHABA та їхню здатність створювати музику, яка знаходить глибокий відгук у слухачів.

Читайте також

13 маловідомих фактів про Otoy: айтівець, який став репером і виступив на Євробаченні

13 маловідомих фактів про Otoy: айтівець, який став репером і виступив на Євробаченні

Джамала розповіла про друга, який загинув на війні

Джамала розповіла про друга, який загинув на війні

Інші учасники національного відбору на Євробачення 2024, які цього року боролися за шанс представляти свою країну:

 • Carpetman та їхній трек 'Endless fight'

Пісня починається з пронизливої мелодії і посилюється за настроєм, відображаючи емоції сум'яття і вічних питань. Унікальний вокал Коврова виділяється на тлі задумливої композиції. Артист, відомий своїм внеском у переможну композицію Kalush Orchestra "Stefania", висловлює в цій пісні особисті переживання та емоції. Carpetman, український англомовний сольний виконавець, визнаний у жанрах електронної та альтернативної музики і має такі сингли, як "Live Without a System", "My Honey" та "Feel So Cold".

 • KARYOTYPE з піснею 'Sadness'

Трек вирізняється емоційною глибиною та входить до репертуару гурту з моменту його заснування у 2017 році. Пісня поєднує в собі сучасні музичні елементи, відображаючи унікальний стиль і музичну ідентичність гурту.

 • KRYLATA та їхній хіт 'Queen'

Пісня тривалістю близько 2 хвилин 46 секунд. Вона була випущена 15 грудня 2023 року. Пісня випущена під лейблом Jay Music. Цей трек демонструє унікальний музичний стиль KRYLATA і є помітним доповненням до їхньої дискографії.

 • PARFENIUK з треком 'Серед вітрів'

"Серед вітрів" демонструє унікальний музичний стиль ПАРФЕНЮКА, що поєднує емоційну глибину з сучасними ритмами. Участь треку в національному відборі на "Євробачення" свідчить про його значущість на українській музичній сцені та, можливо, за її межами.

 • SHÉPA та її твір 'SUPERNOVA'

Випущена 22 грудня 2023 року, пісня розповідає про шлях людини, яка долає перешкоди і відмовляється від негативного досвіду або суспільних очікувань. Лірика віддзеркалює минуле, в якому людина відчувала себе стриманою і позбавленою своїх найкращих якостей, але вона залишається непохитною у своїй рішучості сяяти яскраво, як наднова зірка, потужне і світле небесне явище.

 • STASYA з мелодією 'Rika'

Пісня з глибокою соціальною тематикою, що розмірковує про суворість і холодність у серцях людей. Виконавиця, уродженка міста Новодністровська Чернівецької області України та фахівчиня з фольклору за професією, наповнює трек глибоким емоційним і культурним резонансом. Випущена в грудні 2023 року, "Ріка" присвячена складній людській природі та трансформації емоцій з плином часу. Пісня є частиною музичного портфоліо STASYA, демонструючи її унікальний стиль і тематичну спрямованість.

 • SWOIIA з піснею 'Little Angels'

Музичний стиль SWOIIA зазвичай охоплює такі жанри, як поп і R&B. Пісня "Little Angels", як частина її репертуару, ймовірно, відображає її фірмовий стиль. На жаль, детальна інформація про ліричний зміст пісні або її тематичні елементи недоступна. Цей трек являє собою етап у кар'єрі SWOIIA, що розвивається і знаменує перехід від її раннього сценічного імені Ассоль до її нинішньої професійної ідентичності.

 • TESLENKO та їхній трек 'Lights go up'

Пісня представляє музичний стиль TESLENKO, в якому, ймовірно, присутні елементи, що перегукуються з темами "Євробачення", такими як єдність, різноманітність і художнє самовираження. Хоча конкретні деталі ліричних тем і музичної композиції пісні не підтверджені документально, її включення до такого гучного конкурсу, як "Євробачення", дає підстави припустити, що вона має якості, привабливі для широкої аудиторії.

Читайте також

Russia Goodbye на репіті: тисячі фанів «Євробачення» підтримали Вєрку Сердючку та Україну

Russia Goodbye на репіті: тисячі фанів «Євробачення» підтримали Вєрку Сердючку та Україну

Євробачення-2024: перші фото сцени, яка вражає красою

Євробачення-2024: перші фото сцени, яка вражає красою

Анна Трінчер
Попередній матеріал

Guilty pleasure: Анна Трінчер розповіла про свої «заборонені» задоволення

Леся Нікітюк
Наступний матеріал

Просто проїжджав повз: Леся Нікітюк розповіла про вражаючий сюрприз від Сергія Притули

Новини партнерів