Холлі Беррі

Холлі Беррі
Повне ім'я:
Холлі Беррі
Дата народження:
14 авг 1966 року
Місце народження:
Клівленд, Огайо, США
Професії:
Кіноакторка
Найкращі роботи:
Фільми "Люди Ікс", "Пароль "Риба-меч", "Люди Ікс 2", "Жінка-кішка", "Люди Ікс: Остання битва", "Хмарний атлас"
Соцмережі зірок:

Перша темношкіра актриса в історії кінематографа, яка отримала кінопермію «Оскар» за виконання головної ролі, Холлі Беррі у майбутньому здобуде ще одну престижну нагороду. З юнацьких років Беррі відрізнялася активністю та допитливістю: вона була редактором шкільної газети, президентом класу, капітаном групи підтримки місцевої шкільної команди. З віком майбутня зірка почала брати участь у конкурсах краси і стала переможницею «Miss Teen All-American», «Міс Огайо США»; у 1986 вона зайняла титул «Першої віце-міс США», а також стала першою афроамериканською представницею США на «Міс Світу».

Дебют у кіно юної Холлі Беррі відбувся у фільмі Спайка Лі "Любовна гарячка", в якому актриса зіграла роль наркоманки Вівіан. Серед найбільш відомих кінострічок за участю Беррі варто відзначити фільм-адаптацію відомих коміксів "Люди Ікс"; і подальші сіквели «Люди Ікс: Остання битва», «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», а також бойовик «Жінка-кішка», який став неймовірно успішним і в перший вікенд зібрав $17 мільйонів.

Холлі є рекордсменкою за кількістю травм, отриманих на знімальному майданчику: падіння з коня та пошкодження куприка під час зйомок драми «Queen», а також перелом правої руки в «Готиці»; коли вона зображала жінку-кішку, під час одного з епізодів їй на голову впало обладнання; крім того, актриса одного разу подавилася інжиром під час зйомок у «Помри, але не зараз».

У 2010 році журнал «People» в 14-й раз вніс красуню Холлі Беррі в список «Найкрасивіші знаменитості». Актриса також є рекламною особою компаній «Revlon» та «Versace».

Зірка Голлівуду тричі була одружена. Вона виховує дочку Налу Аріелу Обрі, батьком якої є модель Габріель Обрі, а також син Масео-Роберт Мартінес, народжений у шлюбі з актором Олів'є Мартінесом. Холлі Беррі є однією з найоплачуваніших акторок у Голлівуді. Вона має успіх і любов до численних шанувальників, режисерів, кінокритиків, а також удостоєна власної зірки на Голлівудській але слави.

Новини партнерів