Олівія Уайлд

Олівія Уайлд
Повне ім'я:
Олівія Уайлд
Дата народження:
10 мар 1984 року
Місце народження:
Нью-Йорк, США
Професії:
Актриса
Найкращі роботи:
Телесеріали «Самотні серця», «Доктор Хаус»; фільми «Сусідка», «Альфа Дог», «Туристас», «Трон: Спадщина»
Соцмережі зірок:

З двох років майбутня зірка Голівуду мріяла стати акторкою. Дочка ірландського продюсера та журналіста Ендрю Коуберна, онука знаменитого новеліста Клода Коуберна та племінниця автора популярних детективів Сари Кодуелл навчалася у школі акторської майстерності «The Gaiety School of Acting» у Дубліні. Свого часу актриса активно займалася журналістикою: публікувала статті в американському онлайн-ресурсі «The Huffington Post». Кар'єра Олівії Уайлд у кіноіндустрії розпочалася з посади помічника з підбору акторів. Через деякий час, юна дівчина була помічена режисерами, і розпочала свою акторську діяльність.

На початку 2000-х років Олівія з'явилася на екрані у фільмах «Сусідка», «Альфа Дог» і «Туристас», але справжня слава прийшла до актриси після ролі Алекс Келлі в телевізійному серіалі «Самотні серця». Значною в кар'єрі Уйалд стала також роль у культовому серіалі "Доктор Хаус", в якому Олівія потрапила в основний склад, зігравши доктора Ремі Хадлі. У цьому ж році актриса бере участь у театральній постановці "Beauty on the Vine", зігравши одночасно трьох різних персонажів. Актриса є неймовірно працьовитою, з цікавістю та величезною відповідальністю готується до кожної ролі. Так, під час підготовки до зйомок фільму «Трон: Спадщина» Уйалд займалася паркуром, капоейрою та бойовими мистецтвами. Олівія чотири рази потрапляла в гарячу сотню журналу «Maxim», в 2009 році став володаркою титулу «Сама сексуальна жінка у світі». Актриса була одружена з режисером Тао Располі.

На даному життєвому етапі Олівія полягає у відносинах з актором Джейсоном Судейкісом. Пара виховує сина Отіса Олександра і дочку Дейзі Джозефін.

Новини партнерів