Зак Ефрон

Зак Ефрон
Повне ім'я:
Зак Ефрон
Дата народження:
18 окт 1987 року
Місце народження:
Сан-Луїс-Обіспо, Каліфорнія, США)
Професії:
Актор
Найкращі роботи:
Фільми "Папі знову 17", "Я і Орсон Веллс", "Подвійне життя Чарлі Сан-Клауда", "Щасливчик", "Цей незручний момент", телесеріал "Вічне літо".
Соцмережі зірок:

Відомий красень і серцеїд з 11 років бере участь у шкільних театральних постановках, а у п'ятнадцятирічному віці вперше взяв участь у телевізійних зйомках у серіалі «Світлячок». На той час він також зіграв свої перші епізодичні ролі в «Швидкій допомозі» та «Захиснику».

Поворотним у долі актора став 2005 рік, адже саме тоді його було затверджено на роль зірки баскетболу в молодіжному фільмі «Класний мюзикл», який перевершив усі очікування своїх творців і став безперечним хітом прокату. Зак Ефрон захоплювався музикою і прагнув розвиватися як співак. Саме тому він поставив умови, згідно з якими він відмовляється зніматися у другій частині фільму, якщо йому не дозволять співати. Саундтрек до уподобаної кінострічки «Класний мюзикл: Канікули» у виконанні Ефрона став неймовірно популярним, а Заку навіть запропонували записати свій перший музичний альбом.

Успіх і популярність зробили Зака Ефрона одним із найзатребуваніших акторів сучасності. На піку своєї популярності він зіграв у багатьох картинах, які були із захопленням зустріті як шанувальниками актора, так і кінокритиками: «Я і Орсон Уеллс», «Папі знову 17», «Подвійне життя Чарлі Сан-Клауда», « Щасливчик», «Рятувальники Малібу».

Актор є великим фанатом команди «San Francisco Giants», а також колекціонує м'ячі для бейсболу з автографами відомих гравців. У 2007 році Зак Ефрон очолив список найбагатших знаменитостей, які не досягли 25-річного віку.

Протягом п'яти років зустрічався з партнеркою з фільму "Класний мюзикл", актрисою Ванессою Хадженс. У 2010 році пара розлучилася. З вересня 2014 по квітень 2016 зустрічався з моделлю Самі Миро.

Новини партнерів