Новорічна атмосфера і відчуття свята: співачка SEVERINA представила композицію «Новий рік»

SEVERINA
Новорічна атмосфера охоплює нас набагато раніше, ніж ми почуємо куранти та дзвін келихів. Всі чекають на новорічне диво — і маленькі, і дорослі.

Тож напередодні свят українська співачка SEVERINA дарує своїм шанувальникам композицію «Новий рік».

SEVERINA

«Пісня «Новий рік» створює зимовий новорічний настрій вже з перших секунд. Дзвіночки, куранти, завірюха — все це занурює нас у приємні відчуття веселощів та сподівань на щось нове і дуже особливе. Слухаєш і відразу наповнюєшься натхненням та позитивними емоціями. Вважаю, що трек вийшов навіть трохи мотиваційним. А залишити щось хороше після прослуховування музики — одна із місій моєї творчості», — каже співачка.

Поки попередні композиції співачки «Коханці», «Ретроградний» та «А все, а поздно» активно підкорюють чарти, слухачі можуть скоріше поринути у позитивні святкові эмоціі з піснею «Новий Рiк». SEVERINA вам у цьому допоможе.

SEVERINA

Співачка активно працює над концертною програмою та запрошує усіх своїх шанувальників 20 січня на сольний концерт у Caribbean Concert Hall. Буде багато сюрпризів та неочікуваних гостей. Отже, ви вже знаєте, де провести цей день — у компанії творчих та талановитих людей.

Дизель Шоу
Предыдущий материал

«Дизель Шоу» передало миллион гривен на благотворительность

Оля Полякова и Маша Ефросинина
Следующий материал

Оля Полякова и Маша Ефросинина раскрыли секрет приготовления хлеба, от которого не поправляешься

Новости партнеров