Євгенія Власова

Євгенія Власова
Повне ім'я:
Євгенія Власова
Дата народження:
8 апр 1978 року
Місце народження:
Київ, УРСР
Професії:
Співачка, модель
Найкращі роботи:
Кліпи та пісні «Не забувай», «Плач про мене», «Буду сильнішою», «Вітер надії», «У кожному биття серця», «Не змінюючи картинок»
Соцмережі зірок:

Євгенія Власова народилася у творчій родині: батько співачки співав у Капелі імені Левка Ревуцького, а мати була актрисою. З дитинства маленька Женя потай від матері відвідувала дитячий хор "Сонечко", в якому згодом стала провідною виконавицею. Закінчила Київське музичне училище імені Глієра. Будучи студенткою, Євгенія співала в клубі «Голлівуд», щоб утримувати маму та брата, бо батько покинув їх, коли Власова була ще дитиною.

У 2000 році відбулася доленосна зустріч співачки з продюсером Дмитром Костюком, який запропонував юній Жені співпрацю. Незважаючи на те, що майже всім Власова займалася сама, Костюк зробив величезний внесок у становлення майбутньої зірки: саме завдяки йому у Жені з'явилися перші відеокліпи, а її пісні ставали хітами не лише в Україні, а й у Росії. Одним з найбільш відомих синглів Євгенії Власової стала пісня «Я – жива річка».

Незабаром співачка Євгенія Власова та продюсер Дмитро Костюк узаконили свої стосунки; 2004 року у них народилася донька Ніна. Артистка неодноразово заявляла, що вони пов'язали себе узами шлюбу лише через позапланову вагітність співачки, і тому незабаром через зради Костюка пара розлучилася.

На рахунку Євгенії Власової три сольні альбоми: «Вітер надії», «Wind Of Hope», записаний спільно з Ендрю Дональдсом та «Синергія». Зараз у планах співачки випуск нового альбому, кліпів та участь у Євробаченні.

Новини партнерів