Міка Ньютон

Міка Ньютон
Повне ім'я:
Міка Ньютон
Дата народження:
3 май 1986 року
Місце народження:
Бурштин, Івано-Франківська область, УРСР
Професії:
Співачка та актриса
Найкращі роботи:
Пісні та кліпи «Втекти», «Аномалія»; саундтреки до фільмів та серіалів «Від 180 і вище» («Аномалія»), «Кадетство» («У полоні», «Білі коні», «Лунопарк», «Факт», «Таєш», «Аномалія»), «Я лечу» («Вище, ніж кохання», «Арлекіно», «Пожежні», «Плачедо домінго»)
Соцмережі зірок:

Її пісні довгий час звучали з екранів телевізорів як саундтреки до популярного серіалу «Кадетство»: «У полоні», «Білі коні», «Лунопарк»… Саме у цей час широкий глядач дізнається про творчість юної співачки Мікі Ньютон.

Оксана Грицай, а саме так звучить справжнє ім'я співачки, закінчила музичну школу за класом фортепіано. 2001 року вступила до Київського державного коледжу естрадного та циркового мистецтва на відділення естрадного вокалу. Паралельно навчанню, співачка-початківець брала участь у багатьох музичних конкурсах і фестивалях, серед яких числяться «Чорноморські ігри» у Скадовську, після яких на переможницю звернув увагу відомий продюсер Юрій Фальоса. Саме він придумав співачці сценічний псевдонім «Міка Ньютон», ім'я запозичивши у відомих музикантів Міка Джагера та Міка Бокса, а в «Ньютон» додавши оригінальний зміст – «new tone» - у перекладі з англійської означає «нове звучання/тон».

У 2011 році Міка Ньютом з піснею «Angel» представляла Україну на пісенному конкурсі «Євробачення» у Дюссельдорфі, де посіла четверте місце. Після «Євробачення» співачка поїхала до Америки, підписавши контракт з «JK-music group». На рахунку Мікі Ньютон багато досягнень, крім популярних пісень та відеокліпів: співачка зробила стрибок із парашутом, спускалася до шахти ім. Горького у Донецьку на горизонт 624 метри та побувала у вибої. Співачка також є засновником громадської організації «За СВІТ» і може похвалитися навчанням у Гілфордській академії в Англії.

 

Новини партнерів