Сільвестр Сталлоне

Сільвестр Сталлоне
Повне ім'я:
Сільвестр Сталлоне
Дата народження:
6 июл 1946 року
Місце народження:
Нью-Йорк, США
Професії:
Актор, режисер, сценарист та продюсер
Найкращі роботи:
Фільми «Роккі», «Рембо», «Нестримні»
Соцмережі зірок:

Сільвестр Сталлоне є не тільки кумиром багатьох чоловіків, які поважають справжній чоловічий вид спорту. бокс, але і еталоном краси та мужності для мільйонів шанувальниць по всьому світу.

Актор став відомим після виходу на екрани культової картини режисера Джона Евілдсена «Роккі». Сталлоне не лише написав сценарій до фільму, а й став виконавцем головної ролі боксера Роккі, який на шляху до професійного рингу, слави та успіху стикається з численними складнощами, але щоразу виходить з них переможцем.

Багато в чому біографія персонажа схожа на історію життя самого Сільвестра Сталлоне. За роль Роккі, історія про який стане сюжетом для п'яти наступних сіквелів, актор отримав дві номінації на престижну кінопремію «Оскар». Подальший кар'єрний успіх Сталлоне забезпечили картини «Рембо», «Суддя Дредд», «Ангел помсти», «Стій! Або моя мама стрілятиме…», а також «Нестримні», в якій він зіграв з Джейсоном Стетхемом і Дольфом Лундгреном.

Сільвестр Сталлоне тричі був одружений. Від першого шлюбу у актора два сини: Сейдж, який у 2012 році помер від серцевого нападу, і Серджіо, який страждає на аутизм. Після розлучення з актрисою Брігіттою Нільсен, Сталлоне одружується з американською моделлю Дженніфер Флавін, яка є матір'ю трьох доньок актора – Софії, Сістін та Скарлет.

Новини партнерів