Леді Гага

Леді Гага
Повне ім'я:
Леді Гага
Дата народження:
28 мар 1986 року
Місце народження:
Манхеттен, Нью-Йорк, США
Професії:
Співачка, автор пісень, продюсер, філантроп, дизайнер та актриса
Найкращі роботи:
Сингли "Just Dance", "Poker Face", "LoveGame", "Paparazzi"
Соцмережі зірок:

«Ви всі справжні, вас я потребую», - заявила одного разу на своїй сторінці епатажна Леді Гага, звертаючись до своїх фанатів. Незважаючи на специфічний образ, який часом буває неймовірно агресивним, актриса з любов'ю ставиться до своїх шанувальників та поважає багатьох діячів шоу-бізнесу, чий талант не викликає у неї сумнівів. Варто зазначити, що якось у листуванні з головним редактором журналу «Vogue» Ганною Вінтур, Гага назвала найвпливовішу жінку модного світу «сучкою». Пізніше співачка заявила, що помилилася, подумавши про іншу Ганну, і вибачилася.

У віці чотирьох років співачка вже вміла грати на фортепіано, о 14-й. співала у нью-йоркському клубі «Bitter End» і виступала на шкільній театральній сцені «Regis High School Repertory». У цей період Леді Гага починає співати у складі «Regis Jazz Band», а також спільно з гуртами «Mackin Pulsifer» та «SGBand». Різносторонній творчий розвиток співачки – заслуга її батька, який, як і дочка, дуже любить музику і в молодості виступав у різних ансамблях.

2008 став тріумфальним у кар'єрі Леді Гаги. Вона випускає свій дебютний альбом «The Fame», який з блискавичною швидкістю став популярним, а композиція «Just Dance» була навіть удостоєна премії «Grammy Award for Best Dance Recording». Якось Гага зізналася, що текст для цієї пісні написала за десять хвилин, будучи неймовірно п'яною.

Усі наступні платівки співачки користуються незмінним успіхом серед шанувальників і привертають до співачки все більшу увагу слухачів по всьому світу. Найвідомішими хітами Леді Гагі є композиції «Paparazzi», «Poker Face», «Alejandro», «Bad Romance», «The Edge of Glory», «Born This Way» кіномистецтва.

Співачка неодноразово заявляла, що мода та музика – поняття нероздільні. Леді Гага відома своїми епатажними вбраннями, серед яких костюм гігантської квітки маку, сукня, зроблена з м'яса, корсет, що вибухає феєрверками. Не менший шок та здивування публіки викликають зачіски артистки, які також відрізняються різноманітністю та екстравагантністю.

Співачка є володаркою п'яти премій «Grammy», одинадцяти нагород «MTV Video Music Awards», а також чотирьох премій «MTV Europe Music Awards».

Довгий час Леді Гага зустрічалася з актором Тейлором Кінні. Пара мала одружитися, проте співачка вирішила розлучитися. Новим обранцем Леді Гагі став її менеджер Крістіан Каріно.

Новини партнерів