Топ-5 романтичних пісень Євробачення від Тімура Мірошниченка на День святого Валентина

Тімур Мірошниченко
Ведучий «Сніданку з 1+1», ЖВЛ та незмінний коментатор Євробачення від України Тімур Мірошниченко до Дня святого Валентина поділився своїми улюбленими ліричними піснями, які звучали на сцені Євробачення за останнє десятиліття.

«Євробачення» славиться своїми баладами та романтичними піснями. Майже щороку ми маємо декілька шедеврів, які найкраще слухати в обіймах коханої людини. Ловіть мій топ-5 (насправді це міг бути топ-200, але обмежимося п’ятіркою з останнього десятиліття), хапайте свою половинку і 15 хвилин не випускайте його/її з ніжних, але міцних обіймів. А якщо цього року ви зі своєю рідною людиною не разом через війну, надішліть одну з цих пісень зі словами любові та підтримки. І задонатьте на ЗСУ аби пришвидшити нашу перемогу», — прокоментував Тімур Мірошниченко.

Читайте також

Що подарувати на День святого Валентина: вішліст до 14 лютого

Що подарувати на День святого Валентина: вішліст до 14 лютого

Про кохання та пристрасті: 5 найяскравіших фільмів 2023 року

Про кохання та пристрасті: 5 найяскравіших фільмів 2023 року

  •  1. The Common Linnets “Calm After The Storm” (Нідерланди, 2014)

Це одна з моїх улюблених пісень усіх часів. Вона стала саундтреком щонайменше декількох тисяч кілометрів за кермом. Але ідеальні умови такі: берег моря, захід сонця, легкий вітерець і голова коханої людини на плечі.

  •  2. Ieva Zasimauskaitė “When We’re Old” (Литва, 2018)

Якщо заплющити очі, то в цій пісні можна розчинитися… Це неймовірна історія кохання крізь життя. Там є слова "I’m not afraid to grow old, if I have your hand to hold” («Я не боюсь старіти, тримаючи твою руку»). Бажаю всім знайти того, кого хотілося б міцно тримати до останнього подиху.

  •  3. Duncan Laurence “Arcade” (Нідерланди, 2019)

По-перше, це єдина пісня в історії «Євробачення», яка була переможною два роки, а не один (бо у 2020 конкурс не відбувся через пандемію - прим.). По-друге, це пісня про тугу. Тугу за коханням, за чимось, що може здатися недосяжним. І хоча слова пісні мінорні, вона про надію.

  • 4. Aram MP3 “Not Alone” (Вірменія, 2014)

"What if it's all in one kiss that turns all seeds into trees” («А раптом усього один поцілунок може перетворити насіння на дерева»). Це дуже крута балада з домішками дабстепу (так-так!). Сам виконавець рекомендує слухати цю пісню з заплющеними очима, відкритою душею, бо вона пробирає до найбільших глибин. Від себе додам: слухати з хорошим звуком! І, звісно, в обіймах.

  • 5. Salvador Sobral “Amar Pelos Dois” (Португалія, 2017)

Мені пощастило чути цю пісню наживо в момент тріумфу. Як зараз пам’ятаю, забитий вщент галасливий МВЦ у Києві вмить завмирає з першої секунди пісні. І ніби відлітає в інший вимір, неземний. Де кожен може «любити за двох» (так перекладається назва пісні - прим. ред.). Розчиняться і ви в цій пісні вдвох зі своїм коханням.

Нагадаємо, цьогоріч Євробачення пройде у Великій Британії, у Ліверпулі 13 травня. Україна як переможниця минулого року у 2023-му виступатиме одразу у фіналі. Нашу країну представлятиме гурт TVORCHI.

Читайте також

Відомо, хто став режисером від України на Євробаченні-2023

Відомо, хто став режисером від України на Євробаченні-2023

Євробачення-2023 представило цьогорічний слоган і логотип

Євробачення-2023 представило цьогорічний слоган і логотип

Shambala Wellness Club
Попередній матеріал

Як відновити емоційну і фізичну рівновагу під час війни: поради від Shambala Wellness Club

Топ-5 фільмів і мінісеріалів
Наступний матеріал

Топ-5 фільмів і мінісеріалів, від яких неможливо відірватися

Новини партнерів