Ольга Фреймут

Ольга Фреймут
Повне ім'я:
Ольга Фреймут
Дата народження:
25 фев 1982 року
Місце народження:
Новий Розділ, Львівська область, УРСР, СРСР
Професії:
Телеведуча, письменниця, журналістка та модель
Найкращі роботи:
Програми "Ревізор", "Інспектор Фреймут"; озвучила Смурфетту із мультфільму «Смурфіки»; стала ведучою четвертого сезону шоу «Голос країни. Перезавантаження»
Соцмережі зірок:

У команді з Сергієм Притулою та Олександром Педаном білява красуня Ольга Фреймут підкорила українських телеглядачів у ранковій програмі «Підйом» на Новому каналі Легка, інтелігентна, з неймовірним почуттям смаку, чудовою мовою та чарівною посмішкою Ольга щоранку розповідала українцям про новинки, події, знайомила з цікавими особистостями та дарувала неймовірний позитив та гарний настрій на весь день. Наступним успішним проектом Фреймут стала передача «Ревізор», в якій Ольга перевіряє якість закладів сфери обслуговування України. Готелі, ресторани, автомобільні заправки, невеликі кафе – Ольга детально обстежила десятки закладів, щоб визначити, які з них є найкращими та гідними для відвідування.

У 2013 році разом з Арамом Мнацакановим вийшло в ефір шоу Війна світів. Ревізор проти Шефа», а ось 2014 рік розпочався для шанувальників телеведучої з приємних змін – відтепер Ольга стала ведучою четвертого сезону шоу Голос країни. Перезавантаження» на телеканалі 1+1. За версією журналу «Фокус» у 2011 році Ольга Фреймут увійшла до рейтингу «30 найуспішніших телеведучих України».

У майбутньому Ольга планує серйозно зайнятися модною журналістикою, оскільки ця сфера завжди цікавила телеведучу. Фреймут особисто знайома з багатьма українськими та зарубіжними дизайнерами, і навіть була обличчям нової колекції українського дизайнера Оксани Караванської у 2010 році. Виховує доньку Злату, батьком якої є корінний британець Ніл.

8 травня 2016 року Ольга народила сина Валерія, а 28 червня 2017 року у ведучої народилася дочка Євдокія.

Новини партнерів