Настя Петрик

Настя Петрик
Повне ім'я:
Настя Петрик
Дата народження:
4 май 2002 року
Місце народження:
Одеса, Україна
Професії:
Співачка, переможниця міжнародних дитячих конкурсів «Дитяче Євробачення 2012» (Амстердам) та «Дитяча Нова хвиля»
Найкращі роботи:
Сингли Oh! Darling, I Love Rock 'n' Roll, When You Believe (за участю Вікторії Петрик), Небо, Перемога, Number One (Winner)
Соцмережі зірок:

Юна виконавиця потрапила на сцену випадково, коли її старша сестра прийшла на кастинг шоу Україна має талант. Судді попросили дитину вийти на сцену, і вона підкорила всіх своїм не по-дитячому сильним джазовим вокалом. Анастасія брала участь у конкурсі «Дитяча Нова Хвиля», «Молода Галичина», «Чорноморські ігри», займаючи призові та перші місця.

У своєму юному віці співачка-початківець вже встигла попрацювати в дуетах з такими зірками як Філіп Кіркоров, Леонід Агутін, Ані Лорак. Настя Петрик – відоме ім'я в українському та російському шоу-бізнесі. Знаменитий продюсер Ігор Крутой в одному з інтерв'ю назвав Настю ангелом, що спустився з небес, потім підкресливши її чарівність, так і безперечний талант. Від української поп-діви Ані Лорак Петрик почула не менш приємний комплімент про те, що вона співає як одна з найбільших вокалісток в історії джазової музики, американська співачка Елла Фіцджеральд.

У 2012 році Анастасія представляла Україну на дитячому конкурсі «Євробачення» в Амстердамі, де здобула перемогу. Незабаром, спільно з російським хіп-хоп виконавцем T-killah записала пісню "Маленький солдат", яка була представлена в сольному альбомі співака.  

Новини партнерів