Аїда Ніколайчук

Аїда Ніколайчук
Повне ім'я:
Аїда Ніколайчук
Дата народження:
3 мар 1982 року
Місце народження:
Одеса, Українська РСР
Професії:
Співачка, модель, учасниця 2-го сезону та переможниця 3-го сезону всеукраїнського вокального шоу Ікс-Фактор.
Найкращі роботи:
Була номінована на музичну премію YUNA-2013 у категорії «Відкриття року»; сингли "На твоїй планеті"; "Не обіцяй"; альбом «Ми під одним небом»
Соцмережі зірок:

У дитинстві переможниця третього сезону всеукраїнського вокального шоу «Х-Фактор» дуже любила співати, але чим старша вона ставала, тим важче було виділити час для улюбленого хобі, і що головне – ndash; знайти хорошого викладача з вокалу. Життя повернулося так, що спочатку Аїда не сприймала всерйоз свої вокальні здібності, і вибір професії впав на кравця верхнього жіночого одягу.

Аїда Ніколайчук двічі брала участь у шоу «Х-Фактор». Перша спроба не була успішною: після попадання до тренувального табору Аїда вибула з проекту за результатами одного з виступів. Але дівчина не втрачала надії, і взяла участь у проекті «Х-Фактор Онлайн», здобувши перемогу в якому, вона автоматично пройшла у тренувальний табір третього сезону шоу, в якому і стала переможницею.

Після перемоги у шоу Аїда серйозно зайнялася творчою кар'єрою, розпочала співпрацю зі звукозаписною компанією Sony Music, презентувала сингл та виступила з першим сольним концертом у рідній Одесі. У грудні 2013 року вийшов дебютний альбом співачки «Ми під одним небом». Аїда Ніколайчук виховує сина Максима.

Восени 2016 року Аїда Ніколайчук вийшла заміж. Обранцем переможниці третього сезону шоу «Х-фактор» та фіналістки національного відбору «Євробачення-2016» став 22-річний рейсер із Білорусії Микита Подільський.

Новини партнерів