Безкоштовна онлайн-терапія: психологічна допомога для українців

Безкоштовна онлайн-терапія
Команда українців створила Mindly – платформу з надання психологічної допомоги онлайн. Мета проєкту – зробити послуги професійних психологів доступними для кожного українця.

«Наразі наша місія є соціальною. Ми прагнемо, щоб у ці складні часи всі українці мали змогу отримати безкоштовну терапію. Для реєстрації на платформі достатньо української банківської картки. Наші психологи отримують сплату за всі проведені сесії, бо ми не віримо у безкоштовну працю. Вони знаходяться так само в Україні, мають сім'ї, які треба утримувати, та емоційно дуже вкладаються у свою роботу. Ми вважаємо, що неможливо отримати якісну консультацію, якщо ти психолог-волонтер. Як бізнес, увесь прибуток – 25% комісії за платні консультації, ми реінвестуємо у безкоштовні консультації. Ви можете придбати консультацію для себе і таким чином допомогти тим, хто її потребує або зробити офіційний донейт», – розповідає засновник платформи Дмитро Подолєв. 

Перевагою платформи є те, що людина може безкоштовно отримати не одноразову консультацію, а повноцінну довгострокову терапію. Mindly – це місце, де можна знайти перевірених спеціалістів. Тільки топ 3% психотерапевтів потрапляють до команди. «Ми проводимо особисті співбесіди, збираємо рекомендації, дивимося на досвід та освіту. Обов'язково отримуємо зворотній зв'язок від клієнтів після сесій і таким чином створюємо рейтинг найкращих психологів», – коментують представники команди.

Наразі на платформі  вже зареєстровано 3000 користувачів і проведено більше 1000 сесій.

Читайте також

Як протидіяти російській пропаганді та розпізнавати фейки

Як протидіяти російській пропаганді та розпізнавати фейки

Як вижити під час ядерного удару: поради науковця

Як вижити під час ядерного удару: поради науковця

Навчитись жити усвідомлено – надважливо. Маємо памʼятати це завжди, а особливо в такі непрості часи.

Для запису на консультацію достатньо перейти за посиланням.

Як вижити під час ядерного удару: поради науковця
Попередній матеріал

Як вижити під час ядерного удару: поради науковця

Андрій Хливнюк
Наступний матеріал

Андрій Хливнюк, Христина Соловій, Яніна Соколова у проєкті «Поговори зі мною»

Новини партнерів