Ліндсі Лохан

Ліндсі Лохан
Повне ім'я:
Ліндсі Лохан
Дата народження:
2 июл 1986 року
Місце народження:
Бронкс, Нью-Йорк, США
Професії:
Кіноакторка, співачка, автор пісень, модель та дизайнер одягу
Найкращі роботи:
Фільми «Пастка для батьків», «Чумова п'ятниця», «Погані дівчата», «Божевільні перегони»
Соцмережі зірок:

Одна з найскандальніших актрис сучасності Ліндсей Лохан у шкільні роки була дуже спокійною та здібною дитиною: дівчинка робила успіхи в природознавстві та математиці. Тоді складно було уявити, що в майбутньому Ліндсей буде найбільш відома публіці своєю епатажною поведінкою, проблемами з наркотиками та алкоголем, судовими розглядами, а також фотосесіями еротичного характеру, що викликають. У різні періоди свого життя актриса проходила лікування в реабілітаційних клініках і кілька разів опинилася у в'язниці. Кар'єра Лохан почалася в десятирічному віці з ролі у серіалі «Інший світ».

Першим художнім фільмом за участю актриси стала сімейна комедія «Пастка для батьків», за яку Ліндсей отримала титул «Юна актриса» і була номінована на звання «Юна зірка». За кілька років актриса стала однією з найпопулярніших артисток сучасності. Вона грає головні ролі у відомих кінострічках «Чумова п'ятниця», «Погані дівчата», «Поцілунок на удачу». Під час зйомок у фільмі «Божевільні гонки» Лінсей Лохан випускає свій перший музичний альбом «Speak», за яким у 2005 році виходить друга сольна пластика співачки «A Little More Personal (Raw)».

У 2013 році стало відомо, що Ліндсей затверджена на головну роль у порнофільмі режисера Метью Уайлдера «Інферно», в якій вона зіграє Лінду Лавлейс, зірку відомої порнографічної кінокартини «Глибока ковтка». Не дивно, що на таку зухвалу роль була обрана саме Ліндсей Лохан. Акторка неодноразово знімалася у фотосесіях для різних чоловічих журналів. Відповідно до рейтину журналу «FHM» Ліндсей входить до десятки списку «100 найсексуальніших жінок», а також займає третій рядок у рейтингу «Hot 100» журналу «Maxim». За опитуваннями «The Daily Mirror» у лютому 2010 року Лохан визнали десятою серед «найсексуальніших рудоволосих дівчат усіх часів». Актриса відома своєю діяльністю у світі моді. У свій час Ліндсей брала участь у рекламних компаніях «Miu Miu», «Dooney & Bourke», «Fornarina», «Jill Stuart».

Крім численних історій любові з відомими акторами, Ліндсей Лохан також зустрічалася зі своєю подругою Самантою Ронсон, роман з якою Лохан офіційно підтвердила в 2008 році. З жовтня 2015 року полягала у відносинах із сином російського бізнесмена Єгором Тарабасовим, а у 2016 році вони розлучилися.

Новини партнерів