Єва Бушміна (Layah)

Єва Бушміна (Layah)
Повне ім'я:
Єва Бушміна (Layah)
Дата народження:
2 апр 1989 року
Місце народження:
Свердловськ, Ворошиловградська область, Українська РСР, СРСР
Професії:
Співачка, колишня солістка гурту «ВІА Гра»
Найкращі роботи:
Кліпи "Пішов геть!", "День без тебе", "Алло, мам!" (у складі групи "ВІА Гра"); сингли «Собій», «Літо напрокат», «Релігія»
Соцмережі зірок:

Важко повірити, але відома співачка Єва Бушміна не завжди була задоволена своїм голосом. Яна Швець (справжнє ім'я артистки) почала співати у віці 12 років і лише через роки тренувань та вокальних занять досягла бажаного результату. Співачка закінчила естрадно-циркову академію, де навчалася з Настею Каменським. Дівчата й досі залишаються близькими подругами.

Єва була провідною телепередачі «Гутен Морген» на каналі М1, танцювала в балеті «The Best», але зіркова слава прийшла до Бушміної лише після участі в українському телевізійному проекті «Фабрика зірок». Починаючи з 2010 року, співачка протягом трьох років була учасницею відомого гурту «ВІА-Гра». Найбільш відомими хітами, які Бушміна виконала у складі зіркового тріо, стали «Пішов геть!», «День без тебе», «Алло, мам!».

2013 став для Єви Бушміної початком сольної кар'єри. Вона записала сингли «Собій», «Літо напрокат», «Релігія», зняла перший відеокліп.

Єва Бушміна одружується із сином екс-міністра економіки України Дмитром Лановим. Пара виховує доньку.

У 2016 році Яна заявила, що проект «Єва Бушміна» припиняє своє існування. З цього моменту співачка виступає під псевдонімом Layah. «Єва Бушміна – штучно створений персонаж, і настав час з ним попрощатися. Я хочу бути зі своїм глядачем справжньою. Мене звати Яна. Усередині я кардинально інша і мені хочеться, щоб глядач це зрозумів і прийняв мене, мою творчість та світовідчуття. Тепер моя музика звучатиме під ім'ям Layah», – оголосила артистка. У тому ж році Layah випустила однойменний альбом.

Новини партнерів