3 найкращі українські фільми і серіали на думку акторки Анастасії Цимбалару

кіно
Що з українського кіно варто подивитися?

Ми звикли захоплюватися фільмами переважно зарубіжної кіноіндустрії. Однак український кінематограф теж не стоїть на місці. Аби переконатися, що наше кіно різноманітне й захопливе, пропонуємо обрати стрічку з добірки Анастасії Цимбалару. Провести час із найріднішими та ближче познайомитися з українським кіномистецтвом – ідеальний варіант для вечора. За лаштунками зйомок шоу «єПитання», яке Новий канал показує щопонеділка о 20:00, акторка назвала ТОП-3 кінострічок, які варто подивитися кожному

Найкращі українські фільми і серіали останніх років

  • «Королі репу», 2021

Опис:

17-річний головний герой на прізвисько Казан мріє про карʼєру репера. Хлопцеві подобається дівчина Світлана. І він переконаний, що після того, як стане популярним, зможе домогтися її уваги. Але юнак навіть не уявляє, наскільки складним буде шлях до успіху.

  • «Перевізниця», 2024

Опис:

10-серійний серіал у жанрі драми присвячений першим тижням російського повномасштабного вторгнення в Україну. Головна героїня перевозить мирних жителів з гарячих точок у безпечніші місця. У кожному епізоді – окрема поїздка та новий пасажир з історією, яка вражає.

  • «Уроки толерантності», 2024

Опис:

Учителька вмовляє чоловіка та дітей підписатися на державну програму з євроінтеграції «Уроки толерантності». Так вона намагається врятувати родину від розпаду та кредитів. Згідно з умовами програми, вони мають оселити вдома ЛГБТ-представника та активіста на певний час. І тепер сімʼя вчительки змушена боротися з неприйняттям інакшості.

Читайте також

5 найсвіжіших детективних серіалів, що мають високий рейтинг і глядацьку любов

5 найсвіжіших детективних серіалів, що мають високий рейтинг і глядацьку любов

7 іспанських серіалів, які захочеться дивитися до кінця

7 іспанських серіалів, які захочеться дивитися до кінця

Фото: кадр із серіалу «Перевізниця», Starlight Media

Найкращі іспанські серіали
Попередній матеріал

7 іспанських серіалів, які захочеться дивитися до кінця

Серіал "Кава з кардамоном"
Наступний матеріал

Про війну, історію та любов: 6 потужних українських серіалів

Новини партнерів