Емма Стоун

Емма Стоун
Повне ім'я:
Емма Стоун
Дата народження:
6 ноя 1988 року
Місце народження:
Скоттсдейл, Арізона, США
Професії:
Актриса
Найкращі роботи:
Фільми «Відмінниця легкої поведінки», «Прислуга», «Нова Людина-павук», «Бердмен»

Першою картиною висхідної зірки Голлівуду, яка принесла їй світову популярність і любов шанувальників, стала американська комедія "Відмінниця легкої поведінки", в якій Емма зіграла головну роль школярки Олів Пендергаст. За роль у цьому фільмі актриса була номінована на премію "Золотий глобус". Зі шкільних років Емма була однією з учасниць «Театру Долини Молодості» у Фенікс, де вона вперше з'явилася на театральних підмостках. Вона зіграла у більш ніж 16 постановках: «Маленька Русалка», «Титанік», «Принцеса на горошині», «Аліса в країні чудес» та багато інших. Через постійну зайнятість у театрі дівчина не могла нормально відвідувати школу і протягом двох років перебувала на домашньому навчанні.

Серед популярних фільмів за участю Емми Стоун варто відзначити комедію «Superперці», «Хлопчикам це подобається», «Секс з дружби» та «Привиди колишніх подружок», де актриса зіграла з Меттью Макконехі та Дженніфер Гарнер. Однією з останніх успішних робіт актриси стала головна жіноча роль у фільмі «Нова Людина-павук», яка вийшла на екрани у 2012 році. Задля того, щоб відповідати героїням фільмів, ролі яких виконувала Емма, їй довелося багато разів перефарбовувати волосся у рудий, коричневий колір, а також у блонд. Варто відзначити, що натуральним кольором волосся актриси є світло-русявий. Свого часу Емма захоплювалася веб-дизайном та версткою HTML.

З 2010 року Емма Стоун зустрічалася з Ендрю Гарфілдом, з яким познайомилася на зйомках фільму «Нова Людина-павук». У 2015 році пара розлучилася.

Свіжі новини

Новини

Новини

Новини

Новини

Новини

Fashion/Beauty

Читати ще

Новини партнерів