Злата Огневич

Злата Огневич
Повне ім'я:
Злата Огневич
Дата народження:
12 янв 1986 року
Місце народження:
Мурманськ, РРФСР, СРСР
Професії:
Співачка
Найкращі роботи:
Пісні «Gravity», «Пристрасть»
Соцмережі зірок:

Дівчина з незвичайним ім'ям та неймовірно привабливою зовнішністю, співачка Злата Огневич з дитинства виявляла інтерес до занять вокалом. Це дало свої результати і в майбутньому вона успішно закінчила Київський інститут музики ім. Глієра за спеціалізацією «джазовий вокал». Більшість пісень співачка виконує українською мовою, серед яких відомий сингл «Пристрасть», який був використаний у рекламній кампанії ТМ «Корона». Злата Огневич виступала на міжнародному конкурсі «Слов'янський базар» у Вітебську, а також у 2011 році стала переможницею фестивалю Crimea Music Fest.

Справжній успіх прийшов до співачки після участі у пісенному конкурсі «Євробачення», який у 2013 проходив у шведському місті Мальме. Злата представляла Україну з піснею «Gravity» та посіла третє місце. Українські глядачі зустрічали співачку як справжню переможницю, а для багатьох вона стала однією з найулюбленіших виконавців, які останніми роками мали честь представляти нашу країну на європейській музичній арені.

Злата Огневич мріє стрибнути з парашутом, навчиться малювати та познайомитися з Селін Діон, чий виступ у 1988 році є для Злати найулюбленішим виступом серед усіх, які представляли учасники Євробачення різних часів.

Новини партнерів