Площа зірок

Площа зірок

Viva! розповідає про унікальний культурний та соціально-громадський проект «Площа зірок» — місце зустрічі знаменитостей у центрі Києва.

У 2015 році, в центрі Києва, вздовж бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадної та Спортивної площі, ТРЦ Gulliver, спільно з партнерами та Міністерством молоді та спорту України, Українською кіноакадемією, ГО «Спільна перемога», Музичним каналом MusicBox, відкрили «Площу зірок». Унікальний, соціально-суспільний проект визнання внеску відомих українців у розвиток та процвітання нашої країни, а також велика мотивація для молоді. 

Категорії «Театр / кіно», «Спорт» та «Музика» – напрямки, в яких відзначаються досягнення та обираються імена, гідні представляти Україну.

Вибрані персоналії удостоюються іменної зірки з власним автографом і QR кодом, що веде на автобіографічний витяг з досягненнями. Потрапити до зіркового складу «Площі» не так просто: має бути рекомендація з боку експертної комісії, у складі представників Gulliver, ГО «Спільна перемог», Міністерства молоді та спорту, НОК, Української кіноакадемії, Музичного каналу MusicBox. Окрім рекомендацій комісії у кандидатів мають бути нагороди, визнання у професійній сфері, присутність у медіапросторі та у рейтингах популярності. Також раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ. На основі результатів опитування комісія складає фінальний список зірок.

Наша гордість: українські спортмени на Площі Зірок біля ТРЦ Гуллівер

Ми продовжуємо відзначати видатних особистостей в сфері спорта. Вважаємо, що це не менш важлива сфера життя, ніж культурна та музична спадщина.

На Площі Зірок поруч з ТРЦ Gulliver відзначено трьох видатних українських спортсменів

Це соціальний проект, метою якого є популяризація здобутків, досягнень, висот наших українців.

Гордість! The Hardkiss отримали зірку на Площі Зірок ТРЦ Gulliver

На Площі Зірок з'явилася іменна зірка під назвою першого незалежного музичного гурту The Hardkiss.

«Ми змінюємо реальність»: гурт ВВ прокоментував відкриття власної зірки на «Площі Зірок»

Пісні ВВ, такі як «Танці», «Весна», «День народження», «Є-є», більше чверті сторіччя у різних країнах запалюють серця мільйонів шанувальників.

Олеся Жураківська та Галина Яблонська отримали зірки на «Площі Зірок»

Театральне та кіномистецтво є вагомими складовими культурного пласту України. Це дзеркало нашої самобутності, цінностей, історії, оживлення творів класиків та сучасних талантів.

Гордість країни: Олександр Пономарьов отримав власну зірку на «Площі Зірок»

Відкриття зірки відбулося нещодавно в самому центрі столиці.

Площадь звезд: место встречи знаменитостей в центре Киева

Рассказываем об уникальном культурном и социально-общественном проекте.