Замість таблеток від безсоння: український гурт написав пісню, яка допомагає заснути

INTUI
Коли війна ламає сон: нова пісня гурту INTUI «Засинай» розповідає про боротьбу з безсонням під впливом війни.

Рок-гурт INTUI випустив нову пісню «Засинай», що стала втіленням вражень музикантів від неспокійних ночей, адже безсоння — наш спільний супутник через війну, що охопила країну.

«Засинай» — це музична подорож, що відображає емоційну напругу та неспокій, які переживали мільйони людей в нашій країні, коли ніч стала часом тривоги та надії на краще. Ця пісня несе в собі повідомлення про силу людського духу, яка допомагає знайти внутрішній спокій та вірити в краще майбутнє, навіть у найважчі часи.

Зі своїм характерним стилем і поєднанням електронних звуків та живих інструментів INTUI створює особливу атмосферу у «Засинай». Глибокі вокальні партії, емоційні мелодії та заповітні тексти доповнюються захоплюючими аранжуваннями, що вибудовують музичний ландшафт, в якому слухачі можуть відчути істинне почуття надії й спокою.

Читайте також

ТОП-5 найкращих трилерів, які варто подивитись

ТОП-5 найкращих трилерів, які варто подивитись

Дружина міністра оборони розповіла про свої антистресові лайфхаки: «Завжди раджу це всім»

Дружина міністра оборони розповіла про свої антистресові лайфхаки: «Завжди раджу це всім»

Гурт INTUI привернув увагу шанувальників як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні. Зі своїм новим синглом «Засинай» INTUI продовжує втілювати свою майстерність та творчу багатогранність, надаючи слухачам незабутні музичні враження.

Гурт INTUI знову доводить, що музика може стати універсальною мовою, яка об'єднує нас у важкі часи і надихає на нові почуття та перспективи.

«Засинай» вже доступна на усіх музичних платформах, і гурт INTUI запрошує вас у світ своєї музики, щоб поділитися своїм музичним досвідом. Завдяки «Засинай» ми можемо знайти спокій у серці та знайомий ритм у наших думках, несучи позитивність і віру у краще майбутнє.

Кліп на пісню «Засинай» — сюжетне продовження попереднього кліпу INTUI «Недосяжна». Він розповідає історію про знайдене кохання та натхнення, що стають музою для творця. Головний герой — письменник, що після успіху своєї книги переживає внутрішню боротьбу та пустоту. Його ночі наповнені безсонними спробами написати свою нову книгу, та натхнення ніяк не приходить до нього. Проте все змінюється, коли він зустрічає свою недосяжну кохану. Ця зустріч відкриває нові двері його серцю, даруючи втілення кохання та натхнення. Кліп розкриває палке, сильне з'єднання між ними, відображаючи цю історію через малюнки, створені за допомогою штучного інтелекту.

Читайте також

З голим торсом і на жеребці: Макс Барських присвятив пісню рідному Києву

З голим торсом і на жеребці: Макс Барських присвятив пісню рідному Києву

Топ-3 книги української прози від Ірми Вітовської

Топ-3 книги української прози від Ірми Вітовської

Тіна Тернер
Попередній матеріал

Померла Тіна Тернер

Тарас Тополя
Наступний матеріал

«Наступна зупинка — Крим»: «Антитіла» у кліпі показали, як військові воюють на передовій

Новини партнерів