Стас Шурінс

Стас Шурінс
Повне ім'я:
Стас Шурінс
Дата народження:
1 июн 1990 року
Місце народження:
Рига, Латвія
Професії:
Співак, автор пісень, композитор
Найкращі роботи:
Сингли «Пробач», «Небо-кров, I Don't Care», «Take», «Why», «Ти моє», «Стояти»; альбоми «Раунд 1», «Природний відбір»
Соцмережі зірок:

Латвійський співак, який став відомим після участі та перемоги в українському телевізійному проекті «Фабрика зірок», зараз активно займається своєю кар'єрою в шоу-бізнесі. Під час участі у проекті Стас представив глядачам дві авторські пісні «Серце» і «Не божеволій», а також став співавтором пісень для інших учасників шоу. Костянтин Меладзе неодноразово говорив про композиторські здібності Стаса Шурінса, наголошуючи на тому, що його тексти є напрочуд щирими, саме тому знаходять відгук у душах українських слухачів.

Стас Шурінс брав участь у проекті «Танці зі зірками» на телеканалі СТБ, та у парі з професійною танцівницею Оленою Пуль здобув перемогу. За версією журналу «Viva!» 2011 року Стас входив до списку 25 найкрасивіших чоловіків України. Співак випустив два альбоми «Раунд 1» і «Природний відбір», зняв відеокліпи на пісні «Пробач»,«I.P.O.D. (In a place of depth) », «Take», «Поки ти зі мною».

У 2012 році співак одружився, але обраницю свою ретельно приховує, не бажаючи допускати у своє особисте життя представників преси.

Новини партнерів