Ірина Горова розповіла, як Потап, Дорофєєва, MOЗGI і Michelle Andrade допомагають Україні

Ірина Горова
MO3GI GROUP залучає YouTube-аудиторію артистів допомагати українцям.

Зараз кожен воює на своєму фронті, допомагаючи Україні та наближаючи її до перемоги. Українські артисти своїми голосами привертають увагу всього світу до війни в рідній країні, збирають гуманітарну допомогу, зустрічаються з переселенцями та виступають на благодійних заходах.

У цей час мільйони людей щодня продовжують слухати музику та дивитися кліпи улюблених виконавців. Саме в такий спосіб українці можуть відволікатись і стабілізувати свій внутрішній стан. Адже улюблені пісні налаштовують настрій, підтримують ментальне здоров’я. Тоді у кожного з'являються сили рухатися вперед, працювати і підтримувати близьких.

Читайте також

Настя Каменських разом із Black Eyed Peas виступила в США з треком про Україну

Настя Каменських разом із Black Eyed Peas виступила в США з треком про Україну

Дантес відповів на чутки про роман Дорофєєвої та Кацуріна

Дантес відповів на чутки про роман Дорофєєвої та Кацуріна

Артисти MO3GI GROUP вирішили залучити свою онлайн-аудиторію до допомоги Україні та перетворити перегляди на кошти, необхідні на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали під час війни. Вони не просять відправляти гроші, а збирають  їх шляхом рекламних надходжень від переглядів кліпів виконавців DOROFEEVA, MOЗGI, Michelle Andrade, “Время и Стекло”, ПТП. Таким чином кожен допомагає собі та Україні.

Як глядач про це дізнається? На обкладинці кожного відео артистів розміщено позначку, що закликатиме дивитися кліп. Частину коштів від монетизації контенту компанія відправить до фонду Soborna Ukraine, що було створено з метою запобігання гуманітарній катастрофі в Україні.

«Зараз ми бачимо нашу місію в підтримці та популяризації української музики та культури. Ми створили цю ініціативу, щоб показати, що музика під час війни – не тільки підтримує бойовий дух та настрій, але й може бути важливим інструментом допомоги країні. Ми скооперувалися з фондом Soborna Ukraine, адже довіряємо його засновникам – найпотужнішій бізнес-спільноті CEO Club Ukraine, до складу членів якого я належу вже декілька років. Сподіваюся, що до цього важливого починання приєднається шоубізнесова спільнота та колеги-артисти, й разом ми ще голосніше BE BRAVE AND SING FOR UKRAINE», – розповіла Ірина Горова, CEO MOЗGI GROUP.

В описі під кожним відео є всі деталі й посилання на сторінку благодійного фонду, щоб кожен міг відстежити, куди йдуть гроші, а також зробити приватну пожертву. У кінці кварталу компанія поділиться новинами про зібрані та перераховані кошти.

Читайте також

«Люблю, але не кохаю»: Дантес розповів про розлучення з Дорофєєвою

«Люблю, але не кохаю»: Дантес розповів про розлучення з Дорофєєвою

Стало відомо, коли насправді розійшлися Дантес і Дорофєєва

Стало відомо, коли насправді розійшлися Дантес і Дорофєєва

Фото: пресслужба, соцмережі

Яна Глущенко
Попередній матеріал

Зірка «Дизель шоу» Яна Глущенко сказала чоловікові: «Коли ми переможемо – підемо за дівчинкою»

Кухар и Стоянов
Наступний матеріал

Королева Швеції Сильвія зустрілася з Катериною Кухар та Олександром Стояновим

Новини партнерів