Сергій Мельник

Сергій Мельник
Повне ім'я:
Сергій Мельник
Дата народження:
4 сен 1988 року
Місце народження:
Одеса
Професії:
Футболіст
Найкращі роботи:
Холостяк-5
Соцмережі зірок:

Красавець Сергій Мельник, який прославився не лише завдяки спортивній кар'єрі, а й участі у шоу «Холостяк-5», родом з Одеси і походить із простої родини. Батько футболіста – Анатолію Савелійовичу, в минулому машиніст, а зараз пенсіонер; мама – Ірина Юріївна працює інженером з охорони праці. У Сергія є брат Андрій та сестра Марина. З раннього дитинства і досі Сергій Мельник професійно займається футболом. Починав спортсмен свою кар'єру у складі команди "Чорноморець", показуючи відмінні результати. У сезонах 2006/07 та 2008/09 ставав бронзовим призером першостей України серед дублюючих та молодіжних команд. Вищу освіту Сергій здобув в Українській державній академії залізничного транспорту (факультет управління процесами перевезень).

У 2011 році Сергій тимчасово виступав в овідіопольському «Дністрі» та ФК «Одеса». Весною 2012 року його співпраця з одеським клубом «Чорноморець» завершилося. Мельник продовжив кар'єру у вінницькій «Ниві», потім у ПФК «Суми», після чого перейшов до клубу білоруської вищої ліги «Торпедо-Белаз». Після закінчення терміну контракту з білоруським клубом Сергій Мельник приєднався до команди «Вітебськ», а з березня 2016 року став гравцем молдавського футбольного клубу «Мілсамі». Основною для Сергія Мельника позицією на полі є місце центрального захисника. У 2014-2015 рр.

Сергій Мельник знімався 5-му сезоні реаліті-шоу «Холостяк» на телеканалі СТБ, у ролі головного героя. Переможницею проекту стала мати-одиначка Марина Кіщук із м. Глухова. Побудувати відносини після шоу «Холостяк-5» Сергію та Марині не вдалося, і пара оголосила про розлучення. Нині серце екс-Холостяка знову вільне.

Сергій Мельник обожнює українську музику. Його улюблені виконавці – «Океан Ельзи», Іван Дорн. З іноземних артистів він вважає за краще слухати Майкла Джексона. Любить читати книги-біографії відомих людей, дивитися іскрометні комедії та ходити до картинних галерей. Через свою професію багато подорожує.

Новини партнерів