Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини

Мар’яна Савка
Вже 10 днів соціальні мережі наповнюються фото та спогадами про дитинство відомих людей та, можливо, і ваших знайомих.

В мережі триває флешмоб #БудинокДитиниНеДляДитини, який запустила благодійна організація «Надія і житло для дітей». Його мета — привернути увагу до того, що діти в Україні мають зростати в сім’ях, а не в інтернатах. Українців просили поділитися спогадами та світлинами з дитинства, аби показати, яким важливим для подальшого розвитку людини є виховання в родинному колі. З початку флешмобу до нього приєдналося понад 60 людей, серед яких — журналісти, депутати, письменники, активісти та артисти.

Аліна і Аня Завальскі

Ірена Карпа 


Видавчиня, поетеса та дитяча письменниця Мар’яна Савка опублікувала фото зі своїм сином та написала, що в першу чергу, дитині просто необхідна присутність мами. Все інше — вторинне:

“Я ніколи не застосовувала жодних метод для його виховання, не читала розумних книжок, не спілкувалася в чаті з просунутими мамами. Я завжди знала, що йому насамперед потрібні мої обійми, мої поцілунки й слова «я тебе люблю» — сто тисяч однакових невтомних слів. Кожного разу, коли я повертаюся з відрядження, він влипає в мої обійми — сидить, висить на мені, і я отримую від цього таку ж насолоду спільної присутності, розділеної радості”, — написала Мар’яна Савка.

Мар’яна Савка з сином

Мар’яна Савка

Співачка Alyosha поділилась, що закладені в дитинстві принципи стали фундаментом для виховання її власних дітей:

“Щаслива, що зростала у безумовній любові та турботі батьків, а також під захистом своїх старших братів. Ці відчуття залишаться зі мною назавжди!”

Alyosha

Alyosha

Долучився до флешмобу і письменник Андрій Любка. На фото в пухкенькому малюку і не впізнати дорослого літератора. Він розповідає, що дитячих фото у нього доволі багато, бо дідусь щороку возив його у фотостудію: “Добре рости в сім'ї! І тепер, коли я маю власну дитину, розумію, наскільки ця маленька людина беззахисна, як вона потребує опіки, любові й тепла. Потребує дому!”.

Андрій Любка

Андрій Любка

Дуже щемливу історію запостив дитячий письменник Іван Андрусяк. “Я тут такий зайчик, аж білочка”, — написав він до свого фото. В руках він тримає іграшку, але це не просто іграшка, а дуже важливий подарунок: “А все тому, що я тут із лялькою, з якою мені тоді було не дуже цікаво гратися — але я все чекав, коли народиться моя люба сестричка Люба Крицкалюк, щоб передати цю ляльку їй. Пам'ятаєш її, Любо?”

Читайте также

«Щастя любить тишу» — це не про нашу родину: ведучий Тімур Мірошниченко

«Щастя любить тишу» — це не про нашу родину: ведучий Тімур Мірошниченко

Тарас Тополя і ALYOSHA: «Три дитини — це нелегко, але ми щасливі»

Тарас Тополя і ALYOSHA: «Три дитини — це нелегко, але ми щасливі»

У флешмобі також взяв участь журналіст і політик Микола Княжицький, запросила його приєднатись письменниця та літературна критикиня Богдана Матіяш. Своїми дитячими фото в рамках флешмобу поділилась і співачки Анна Завалська та Оксана Стебельська, письменниця Ірена Карпа і піарниця гурту Pianoboy — Ольга Шурова, піар-директорка Поліна Толмачова, психологині Світлана Паніна і Катерина Гольцберг. А ще журналістки Ірина Андрейців, Наталя Бушковська, Світлана Березівська та телеведуча й продюсерка Наталка Якимович і ще багато відомих і просто небайдужих  людей. Флешмоб все ще триває! Ви теж можете до нього долучитись.

Аби взяти участь у флешмобі:

  1. Опублікуйте своє або фото своєї дитини до 4-х років і розкажіть свою історію зростання у сім’ї, поруч із рідними. Про смішні чи знакові події, про теплі спогади, моменти, які викликають Вашу усмішку.
  2. Зазначте, що ви берете участь у флешмобі #БудинокДитиниНеДляДитини і позначте цю сторінку.
  3. Запросіть своїх друзів поділитися спогадами з дитинства.

Читайте также

12 відомих артистів стали героями соціального проекту «2021: Зірки та звірі»

12 відомих артистів стали героями соціального проекту «2021: Зірки та звірі»

Світлана Тарабарова: «Всі батьки хочуть ідеальних дітей, але так не буває»

Світлана Тарабарова: «Всі батьки хочуть ідеальних дітей, але так не буває»

Фото: соцмережі

Беz обмежень
Предыдущий материал

Справжній екстрим: «Беz обмежень» дали концерт на рухомій платформі у центрі Львова

Сергей Бабкин и его дочь Веселина
Следующий материал

Дебют: Сергей Бабкин прокомментировал музыкальную карьеру дочери

Новости партнеров