Monatik (Дмитро Монатік)

Monatik (Дмитро Монатік)
Повне ім'я:
Monatik (Дмитро Монатік)
Дата народження:
1 апр 1986 року
Місце народження:
Луцьк, Україна
Професії:
Співак, танцівник, автор пісень, композитор, хореограф
Найкращі роботи:
"Кружит", "Сейчас", "Тише", "Мокрая", "Выходной", "Vitamin D"
Соцмережі зірок:

Сьогодні складно уявити український шоу-бізнес без одного із найяскравіших його представників — Monatik. Втім, це зараз його називають відкриттям та проривом, а ще нещодавно Дімі доводилося не солодко у спробах завоювати світ шоу-бізнесу. Численні кастинги, проби, життя в орендованих квартирах — у минулому артист відчув усі тягарі новачка в столиці, коли ти юний, амбітний, але ніхто тебе поки не помічає. Втім, все це було не дарма, адже в результаті Діма Монатик досяг бажаного — сьогодні його пісні звучать з усіх боків, кліпи збирають рекордну кількість переглядів, а восени 2017-го йому вдалося зібрати повну залу глядачів на своєму сольному концерті у Палаці спорту. Що таїти, це успіх!

Народився Діма навесні 1986 року у Луцьку. Сам він не приховує, що особливим статком його сім'я ніколи не вирізнялася і він ріс звичайним хлопцем. Мабуть, першим кроком на шляху до його успіху стало міні-шоу брейк-дансу, яке майбутній артист випадково побачив у центрі рідного міста. З цього й почалася його любов до танцю, що зробило його успішним хореографом і танцюристом.

2003 року Діма вступає на юридичний факультет Міжрегіональної академії управління персоналом, але вже одразу стає зрозуміло — працювати за фахом він не буде. Далі стартували численні кастинги, в яких Діма надівся проявити себе, запам'ятатись та завоювати шоу-бізнес. Так, сподіваючись на успіх, юний артист брав участь у "Фабриці зірок-2". І хоча пройти кастинг Дімі не вдалося, продюсер шоу Наталія Могилевська помітила хлопця, який танцює, і запросила його до себе в балет.

У 2009 році спільно з Миколою Бойченком створив музичний колектив "Monatique", з яким виступав у клубах. Однак мрії про більше не залишають хлопця: він брав участь у третьому сезоні телешоу "Танцюють всі!" та у першому сезоні "X-Фактора". Незабаром почав писати пісні для найпопулярніших виконавців, серед яких Світлана Лобода, Ганна Седокова, Єва Бушміна, Аліна Гросу, Діма Білан, Серьога.

Пізніше Діма наголошує на сольній творчості і не дарма: 2015-го вийшов альбом "Саундтрек сьогоднішнього дня (С. С. Д.)", а 2016-го з'явився другий альбом, "Звучить". І зупинятись на цьому співак явно не планує.

У 2016 році Monatik став наставником в українському проекті "Голос. Діти", а восени 2017-го глядачі побачили його як суддю шоу "Танці із зірками".

Про сім'ю Монатик говорить неохоче. Відомо, що він одружений з Іриною Демичевою та у шлюбі пара виховує двох дітей.

Новини партнерів