Ответ сепаратистам: 14-ти российским артистам запретили въезд в Украину

Иван Охлобыстин фото
Украинское правительство составило список из 14-ти российских деятелей искусства, которым будет запрещено появляться на территории нашей страны ввиду их открытой антиукраинской позиции и поддержки сепаратизма.

#@#

В список из 14-ти персон нон-грата попал Иосиф Кобзон, который на днях выступил на Донбассе, а также скандально известный Иван Охлобыстин, Михаил Задорнов и еще 11 российских деятелей искусства, чьи имена не разглашаются. Об этом вчера заявил министр культуры Украины Евгений Нищук.

Полный текст заявления министра культуры Украины Евгения Нищука, размещенный на официальном сайте Министерства культуры Украины:

"Дискусії щодо введення секторальних і персональних санкцій до діячів культури, які відверто підтримують Росію у її агресії щодо України, ведуться вже з моменту перших подібних заяв. Так, нещодавно Урядом було ухвалено перелік з 14-ти осіб, що через їх антиукраїнську позицію стали в нашій державі персонами нон-грата. Втім, за міжнародними нормами розголошувати цей список ми не можемо – так само, як, до прикладу, у США, люди дізнаються про такий свій статус безпосередньо під час спроби перетнути кордон.

Втім, заяви та дії деяких “митців” ми не можемо залишати поза увагою. Так, своє справжнє відношення показав днями Йосиф Кобзон, виступивши з концертом на окупованому бойовиками Донбасі. Це – артист, що має українські відзнаки та, навіть, українське коріння – народився на нашій землі. Його вчорашній візит на українські території, окуповані проросійськими терористами, його відверта підтримка їх дій та заяви, з цим пов’язані – є абсолютно ганебним!

ВИДЕО: Иосиф Кобзон в Донецке спел "гимн ДНР"

Безумовно, розглядаючи у широкому спектрі, цих осіб можна пробувати знаходити виправдання, мовляв – люди просто потрапили у обставини “кремлівського тиску”. Втім, у цьому випадку ми бачимо їх істинне обличчя, спотворене пропагандою та щирою ненавистю до усього українського. Ці люди у яскравий спосіб продовжують ганьбити нашу державу, ту святу українську землю, нині вмиту кров’ю тисяч найкращих синів та дочок, що вийшли на її захист. І це стосується не лише Кобзона, згадаймо лише цинічні заяви  росіянина Івана Охлобистіна щодо повернення до України на танку, як у 43-му, чи відвертого бруду щодо українського народу з уст кремлівського “жартуна” Михайла Задорнова.

Ясна річ, не може виникати жодних питань, щодо того, що такі люди не мають права приїздити до України – вони мають бути персонами нон-грата. Ці особи не є бажаними тут в Україні і, відповідно, ніколи не будуть втратою для нашого народу та нашої культури”.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ: Иосиф Кобзон: "Россия должна помочь украинцам принять правильное решение"

Напомним, что власти Латвии объявили Ивана Охлобыстина персоной нон-грата за разжигание этнической ненависти.

Следите за нашими новостями в соцсетях: Viva! в Facebook и ВКонтакте

Лиза Ринна шокировала лицом без макияжа
Предыдущий материал

51-летняя Лиза Ринна шокировала лицом без макияжа

Вера Брежнева фото
Следующий материал

Папа Веры Брежневой вышел из комы после инфаркта

Новости партнеров

Загрузка...