Софія Ротару

Софія Ротару
Повне ім'я:
Софія Ротару
Дата народження:
7 авг 1947 року
Місце народження:
С. Маршинці, Новоселицький район, Чернівецька область, Українська РСР, СРСР
Професії:
Естрадна співачка, актриса, Народна артистка СРСР (1988), Герой України (2002).
Найкращі роботи:
Мюзикли «Сорочинський ярмарок», «Снігова королева», «Божевільний день, або Одруження Фігаро»; альбоми "Я - твоє кохання!", "Туман", "Тече вода", "Червона рута 1996"
Соцмережі зірок:

Примадонна української естради Софія Ротару протягом багатьох років радує шанувальників у всьому світі своїм дивовижним сильним голосом, краса якого зачаровує. Важко уявити, але в юності жіночна Софія Михайлівна була чемпіонкою школи з багатоборства, а також переможницею спартакіади у бігу на 100 та 800 метрів. Народжена на Буковині, маленька Софія з дитинства любила співати, і радувала близьких невеликими виступами на сімейних святах; дівчинка також співала у шкільному та церковному хорах. З самого початку творчого шляху юної Софії на численних всеукраїнських та міжнародних конкурсах співачці пророкували велике майбутнє.

У свій час газети та журнали рясніли фотографіями та заголовками про Ротару, відомі виконавці, серед яких і Людмила Зикіна захоплювалися силою голосу дівчинки, і були впевнені в її майбутньому успіху. Він не забарився: після виконання пісень відомого композитора Володимира Івасюка в музичному фільмі «Червона рута» співачка набула народної любові та слави.

Репертуар Співачки налічує понад 500 пісень російською, українською, болгарською, молдавською, сербською, польською, німецькою, італійською, іспанською та англійською мовами. За свою сольну кар'єру Ротару випустила 21 альбом. Чоловік Софії Ротару передчасно помер від інсульту 2002 року. Співачка тяжко пережила втрату близької людини, але діти та онуки повернули співачку до життя.

Ротару – щаслива мати відомого музичного продюсера Руслана Євдокименка та бабуся Анатолія та Софії, хресною якою є відомий український дизайнер Лілія Пустовіт. Софія Михайлівна має особняк у Ялті, де вона проводить більшу частину свого часу, насолоджуючись природою та пейзажами улюбленого Криму.

Новини партнерів