Руслана обещает $10 тысяч за доказательства вины России в трагедии с самолетом

Руслана фото
Певица и общественный деятель Руслана Лыжичко обещает денежное вознаграждение тому, кто предоставит доказательства причастности России к трагедии под Донецком, где 17 июля был сбит пассажирский самолет 298 людьми на борту.

#@#

Руслана объявила о вознаграждении в размере $10 000 за доказательства с места трагедии. Об этом она сообщила на своей странице в Фейсбуке:

«Ще вночі стало відомо, що Росія почала знищувати докази своєї причетності до трагедії, про що відомо з перевірених джерел. У зв’язку з цим ми з громадськістю оголошуємо винагороду за конкретні докази з місця трагедії. Початкова винагорода - $10000. Звичайно ж, найбільший інтерес до «чорних скриньок».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Крушение Боинга под Донецком: украинские звезды комментируют трагедию

Также Руслана предупредила, что в сети активно удаляются все компрометирующие материалы, которые свидетельствуют о причастности России к крушению авиалайнера.

«Є докази, що Росія дезінформує світову спільноту щодо збитого літака. Ми відслідкували, що в Інтернеті будь-яка інформація щодо причетності Росії до збитого літака, знищується невідомими особами, а тому:

1) як тільки ви знаходите подібну інформацію, що свідчить про причетність Росії до трагедії, просимо одразу робити і виставляти скріншоти (чи перефотографовувати, перезнімати всі матеріали).

2) потрібно моніторити всю інформацію та знаходити будь-яку дезіфнормацію і повідомляти мене особисто мене про це для подальшого публічного поширення.

Цим ви допоможете викрити пропаганаду Путіна, яка від першого дня базувалася на брехні! Приклад: на CNN щойно змінили титр на повідомленні з відео перемовин терористів, що це перемовини не між терористами, а між українськими Ukrainian Secret Service! Це - брехня і чорні технології Путіна», - написала Руслана в соцсети.

Как и множество украинцев, Руслана пришла к посольству Нидерландов в Киеве, чтобы выразить свои соболезнования в связи с трагедией.

Фото: Facebook Русланы

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Андрей Кончаловский: "Мораль выше политики. Людей убивать нельзя"

Виктория Боня без макияжа
Предыдущий материал

Виктория Боня без макияжа: такая же красавица?

Шарлиз Терон на прогулке с сыном
Следующий материал

Под прицелом папарацци: Шарлиз Терон на прогулке с сыном

Новости партнеров

Загрузка...