Мар'яна Воїнова

Мар'яна Воїнова
Повне ім'я:
Мар'яна Воїнова
Дата народження:
28 дек 1987 року
Місце народження:
Львів, Україна
Професії:
Бізнес-леді, модель, продюсер, тревел-експерт
Соцмережі зірок:

Мар'яна Воїнова (Mariana Voinova) — успішна українська бізнес-леді, співвласник родинного бізнесу, відома модель, трендсеттер, travel-експерт та продюсер.

У віці 16 років Мар'яна була записана до модельної школи. З того часу почала працювати в українських та зарубіжних проектах, на подіумі Ukrainian Fashion Week, Lviv Fashion Week, а також конкурсах краси, в яких представляла своє рідне місто Львів.

Особисте життя та кар'єра Мар'яни Воїнової

У 2007 році Мар'яна Воїнова вирішила залишити модельну індустрію та здобути другу вищу освіту за спеціальністю мистецтвознавець. Надалі захопилася   вивченням мистецтва та дизайну.

У 2008 році Мар'яна Воїнова вийшла заміж і з чоловіком переїхала до Європи. Завдяки любові до подорожей побувала більш ніж у 30 країнах світу.
У 2011 році у Мар'яни народився син.

З 2014 року основним місцем проживання Мар'яни  став Київ, де разом із чоловіком вона займалася створенням та розвитком сімейної компанії, в житті якої бере активну участь і донині.

Мар'яна Воїнова

У 2015 році брала участь в арт-фотопроекті Celebrity в образі Елізабет Тейлор.
У 2016 році Мар'яну запросили працювати у видання Dream House, де вона виступила як продюсер зйомок і travel-експерт, автор статей.

>

У 2017 році Воїнову запросили на обкладинку журналу FPost.

Портал StarLife назвав ім'я Мар'яни Воїнової серед топ-5 найпопулярніших Інстаграм-блогерів 2017 року, серед яких були Олена Пермінова, Джоанна Емма Олссон, Negin Mirsalehi та Erica Hoida.

З Мар'яною співпрацюють топові глянсові та онлайн-видання України: Vogue, Elle, Harper's Bazaar, L’Officiel та інші.

Мар'яна Воїнова

У 2017 році ювелірний бренд Faberge помітив Мар'яну Воїнову у фотозйомці журналу L’Officiel і запросив стати амбасадором ювелірного будинку, яким вона є й донині. Як амбасадор легендарного бренду Мар'яна виступає як особа, ідейний натхненник зйомок і продюсер. Як особа марки чоловічої колекції виступив Філіп Вульф (Filip Wolfe), відомий шведський манекенник.

Влітку 2018 року Мар'яна як модель брала участь у  рекламної кампанії італійського бренду Rocco Ragni.

Відразу за цією рекламною кампанією  виходить серія весільних кампейнів для легендарного дому Zuhair Murad.

З початку літа 2018 року Мар'яна Воїнова є обличчям французького кутюр'є Christophe Guillarmé і в червні в Парижі здійснила фотозйомку для рекламної компанії его бренду.

</p >

Новини партнерів