Олена Вінницька

Олена Вінницька
Повне ім'я:
Олена Вінницька
Дата народження:
27 дек 1974 року
Місце народження:
Київ, УРСР, СРСР
Професії:
Автор та виконавець пісень у стилі поп-рок, одна з перших учасниць жіночого поп-гурту «ВІА Гра»
Найкращі роботи:
Альбоми "007", "Ляльки", "Конверт", "Заміксовано. The Best AV mixes»; пісні «Давай забудемо все», «Все це з нами (Весна)», «Я буду лагідною», «Подаруй», «Розмови про кохання» Альбоми «007», «Ляльки», «Конверт», «Заміксовано. The Best AV mixes»; пісні «Давай забудемо все», «Все це з нами (Весна)», «Я буду лагідною», «Подаруй», «Розмови про кохання»
Соцмережі зірок:

Українська поп-виконавиця Олена Вінницька стала відома широкому загалу як учасниця відомого українського гурту «ВІА-Гра». До початку активної творчої діяльності у складі колективу, Альона співала у власній рок-групі «Останній Єдиноріг», а також працювала на радіо та телебаченні. Першою сольною роботою Олени Вінницької став сингл «Давай забудемо все», слідом за яким шанувальники співачки почули композиції «Світанок» та «Змучене серце».

На початку своєї сольної кар'єри співачка також виступила на розігріві відомого шведського гурту «The Cardigans» на найбільшому критому концертному майданчику України – у Палаці спорту. З 2004 року Олена Вінницька випустила вісім альбомів, серед яких найбільш успішними стали "Світанок", "007", "Sunrise".

Співачка також знялася у мюзиклах «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» та «Попелюшка», а також зіграла епізодичну роль у телесеріалі «Таксі». Співачка є автором деяких пісень власного виконання. Це не дивно, адже на прохання отця Альона почала писати вірші у віці п'яти років. Великий вплив на формування майбутньої зірки українського шоу-бізнесу справила творчість гурту «Кіно», відданим шанувальником якого Вінницька залишається і досі.

Олена Вінницька одружена з Сергієм Олексієвим, який разом із братом Олексієм грає в її групі.

Новини партнерів