В Україні покажуть новий фільм Леллуша про сучасних Ромео і Джульєтту

новий фільм Леллуша про сучасних Ромео і Джульєтту
Розповідаємо про один із найочікуваніших французьких фільмів року.

Днями Каннський кінофестиваль-2024 анонсував конкурсну програму. Серед фільмів, які претендують на Пальмову гілку, один з найочікуваніших французьких проєктів цього року — L'Amour ouf (міжнародна назва — Beating Hearts) від медіагіганта Studiocanal. Режисер стрічки —  Жиль Леллуш, відомий своїми роботами «Щасливі невдахи» та «Право на ліво». Бюджет фільму склав 36 мільйонів євро.

Французькі критики вже назвали L'Amour ouf одним з найочікуваніших французьких фільмів року. В Україні стрічка вийде восени 2024 року. Дистриб’ютором виступить компанія Green Light Films («Повстання штатів», «Ми, наші улюбленці та війна», «Фаворитка Міллера»).

Стрічка розповідає епічну історію сучасних Ромео і Джульєтти. Підлітки Клотер і Джекі шалено закохуються одне в одного попри приналежність до різних соціальних класів. Та випадок стає на заваді їхнього кохання — Клотера звинувачують у жорстокому злочині, і наступні 12 років він проводить у в’язниці. Чи буде у закоханих ще один шанс на те, щоб бути разом?

В основі фільму — роман ірландського письменника Невілла Томпсона Jackie Loves Johnser OK?.

Головні ролі виконали відомі французькі актори Адель Екзаркопулос та Франсуа Сівіль. Екзаркопулос — наймолодша володарка «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю за фільм «Життя Адель» (2013). Сівіль відомий глядачам по ролі Д’Артаньяна у дилогії «Три мушкетери». А 30 квітня на Netflix виходить серіал Fiasco, де він грає разом з Венсаном Касселем.

Обидва актори користуються прихильністю модних брендів та активно беруть участь у рекламних кампаніях. Адель Екзаркопулос — обличчя YSL Beauty і Fendi, а також амбасадорка Bvlgari, де віднедавна їй склав компанію й Франсуа Сівіль — бренд оголосив про співпрацю з актором напередодні Каннського кінофестивалю.

Читайте також

Топ-10 найкращих комедій останніх років

Топ-10 найкращих комедій останніх років

5 найсвіжіших детективних серіалів, що мають високий рейтинг і глядацьку любов

5 найсвіжіших детективних серіалів, що мають високий рейтинг і глядацьку любов

новий фільм Леллуша про сучасних Ромео і Джульєтту
Попередній матеріал

В Україні покажуть новий фільм Леллуша про сучасних Ромео і Джульєтту

серіали де головний герой психолог
Наступний матеріал

5 найцікавіших детективних серіалів, де головний герой – психолог

Новини партнерів