«Жінки самі поставили на собі хрест»: топ-15 гострих цитат Олі Полякової з нового інтерв'ю

Оля Полякова
Оля Полякова дала інтерв'ю видавцеві Viva! Інні Катющенко в проекті Connecting Women і розповіла про сексизм, впевненість до себе, амбіції, ранній шлюб і багато іншого.

Героїня нового інтерв'ю в рамках жіночого проекту Connecting Women не потребує представлення . Оля Полякова — одна з небагатьох українських артисток, яка сміливо каже резонансні теми. Вона не боїться скандалів, неприйняття чи критики. Про впевненість у собі, ейджизмі в нашій країні, виховання дітей, кар'єру — у великому відеоінтерв'ю Олі Полякової для Інни Катющенко та її проекту Connecting Women.</ >

Підписуйтесь на Youtube-канал Connecting Women, щоб не пропустити нові випуски із найяскравішими жінками України.

</p >

15 цитат Олі Полякової з інтерв'ю Connecting Women

 1. Незалежність від чужої думки приходить із віком: коли стає все одно, що про тебе думають, і ти абсолютно точно усвідомлюєш, що живеш не для людей, а для себе.
 2. Проживати життя сьогодні, зараз і виключно для себе.
 3. Україна завжди була щедра на таланти, тут просто не було можливості виявитися.  
 4. У нас не прийнято оцінювати чужі здобутки. Прийнято знецінювати, не помічати успіху. Лише по-справжньому великі артисти щедрі на похвалу.
 5. Я ще жодного разу не зустрічала жодної людини, яка б сказала, що вона завжди була впевнена в собі. Тільки досвід та професіоналізм дають нам згодом впевненість у собі.
 6. Ми сумніваємося у своїх силах не тому, що нас хтось у дитинстві принижував, а тому що ми дійсно до 25-ти років не маємо ні досвіду, ні професії.
 7. Чому до 35-40 років люди набувають впевненості у собі? Тому що вони вже розуміють, що вони досягли у професії, в особистому житті. Чому триває невпевненість у собі? Бо люди розуміють, що десь недопрацювали, недореалізувалися.  
 8. Я стала сильною та впевненою, коли усвідомила свою цінність.
 9. Найбільш ейджистські та сексистські коментарі я отримую саме від жінок.
 10. Жінки самі поставили хрест на собі, своїй молодості, своїй життєвій енергії.
 11. Сьогодні 50 років — це нові 30.
 12. Я бачу співачок, які на вершині, і вони незаміжня. Це не тому, що вони нікому не потрібні, вони просто не мають на це часу.
 13. Почуття провини — це руйнівна історія.
 14. Якщо ти все своє життя кинула під ноги своїм дітям, вони не скажуть «спасибі».
 15. Дітям потрібна здорова, реалізована, не смикана побутом мама, яка займається улюбленою справою. Щоб на неї дивитися і намагатися згодом бути такими самими.

Оля Полякова

Connecting Women — проект про жінок та для жінок, автором якого стала Інна Катющенко, власниця медіабрендів Viva!, «Єдина», «Твоє маля», 4mama.ua, beauty.ua, засновниця національної Премії «Жінка України».

Інна Катющенко

Кожен тиждень на Youtube-каналі Connecting Women та сайті connecting-women.com.ua виходять інтерв'ю з цікавими особами, чиє життя та пережитий досвід надихають нас ставати кращими та змінювати світ.

Читайте також

Олександр Палієнко: 15 цитат про чоловіків та жінок, які змінюють життя

Олександр Палієнко: 15 цитат про чоловіків та жінок, які змінюють життя

Наталія Холоденко: «Усі чоловіки гарні, поки ти їх дресируєш»

Наталія Холоденко: «Усі чоловіки гарні, поки ти їх дресируєш»

Попередній матеріал

Оля Полякова
Наступний матеріал

«Жінки самі поставили на собі хрест»: топ-15 гострих цитат Олі Полякової з нового інтерв'ю

Новини партнерів