Макс Барських

Макс Барських
Повне ім'я:
Макс Барських
Дата народження:
8 мар 1990 року
Місце народження:
Херсон, Українська РСР, СРСР
Професії:
Співак, автор пісень
Найкращі роботи:
Кліпи та пісні "Серце б'ється" (featuring LOBODA), "Студент", "Hero_In", "Хочу танцювати", "Подруга-ніч"; альбоми "1: Max Barskih", "Z.Dance", "По Фрейду"; презентував перший у СНД кліп у форматі 3D на пісню «Lost In Love | Втрачаю тебе"
Соцмережі зірок:

Скандальний учасник реаліті-шоу «Фабрика зірок», продюсером якої була Наталія Могилевська, привернув до себе увагу публіки непередбачуваністю та несподіваними вчинками. Так, під час одного з виступів співак розкрив собі вени прямо на сцені, виконуючи пісню, присвячену його тодішній коханій, відомій співачці Світлані Лободі. Але на цьому не закінчилися сюрпризи від вісімнадцятирічного Максима, і незабаром він здивував усіх, залишивши проект за власним бажанням, чого раніше ніхто не робив.

Сольна кар'єра співака досить стрімко пішла вгору, адже його від початку підтримував відомий кліпмейкер Алан Бадоєв. У 2011 році юний виконавець презентував свій перший у СНД кліп у форматі 3D на пісню «Lost In Love | Втрачаю тебе», а сингл став хітом у Росії і очолив «ЄвроХіт ТОП-40» радіостанції «Європа Плюс».

Незабаром відбулася прем'єра другої пісні Барських «Atoms | Очі-вбивці, що стала не менш популярною серед слухачів. У липні Макс виступив на Поклонній горі в Москві на "EUROPA PLUS LIVE", де його назвали відкриттям опен-ейра. Барських є володарів численних премій: «Співач року», «Прорив року» на Премії Муз-ТВ 2012, «Краща пісня року», «Відео року» та «Краща чоловіча вистава» премії OE Video Music Awards 2011 у Ризі. Співак також зіграв роль у музичному фільмі «Мадемуазель Живаго» за участю Лари Фабіан та Ігоря Крутого. В одній із 11 новел картини співак виконав головну роль.

Новини партнерів