Авріл Лавін

Авріл Лавін
Повне ім'я:
Авріл Лавін
Дата народження:
27 сен 1984 року
Місце народження:
Бельвіль, Онтаріо, Канада
Професії:
Співачка, автор-виконавець, дизайнер та актриса
Найкращі роботи:
Пісні "Complicated", "Sk8er Boi", "I'm With You", "My Happy Ending", "Girlfriend", озвучувала персонажа мультфільму "Лісова братва", знялася у фільмі "Нація фастфуду"
Соцмережі зірок:

Кохання до музики явно виявлялося у співачки ще в дитинстві: вона співала у хорі, займалася вокалом, грала на гітарі. Батько купив дочці перший мікрофон, а також ударну установку, клавішні, кілька гітар та незабаром обладнав для Авріл власну студію у підвалі. Батьки дозволяли дочці співати у караоке та підтримували під час виступів на різних ярмарках та місцевих концертах.

Перший альбом співачки «Let Go» став неймовірно успішним та зробив Авріл Лавін справжнім музичним відкриттям для всього світу. Багато пісень, що увійшли до дебютного альбому співачки, серед яких «Complicated» та «Losing Grip», досі залишаються популярними поряд з такими сучасними хітами Лавін, як «Don’t Tell me», «My Happy Ending», «Nobody’s Home», « ,When You're Gone», «What the Hell», «Goodbye», «Here’s To Never Growing Up», «Rock N Roll».

Тексти пісень співачки здебільшого торкаються тем самотності, любові, а також мотивації до дій та досягнення своєї мрії. Критики неодноразово говорили про те, що в композиціях Лавін простежується елементарна підліткова невпевненість у собі, але сама співачка стверджує, що її пісні говорять про необхідність бути собою та вірити у свої сили. На творчість Авріл Лавін величезний вплив зробили такі групи, як «Nirvana», «Green Day», «System of a Down», «Blink-182». Також співачка неодноразово говорила про своє захоплення відомим колективом «Coldplay», виконавцями Аланіс Моріссетт, Джоан Джетт, Бобом Діланом.

Авріл Лавін випустила свою лінію гітар спільно з торговою маркою «Fender», власну лінію одягу «Abbey Dawn», а також парфуми «Black Star».

Співачка була одружена з солістом гурту «Sum 41» Деріком Уіблі =, з яким розлучилася у 2010 році. Полягала у відносинах з моделлю та зіркою реаліті-шоу Броді Дженнером. У 2012 році Авріл Лавін узаконила свої відносини з Чедом Крюгером, фронтменом гурту «Nickelback». 2 вересня 2015 року на своїй сторінці в Instagram Авріл повідомила про розлучення з чоловіком.

У 2015 році Авріл Лавін повідомила у пресі, що їй діагностували хворобу Лайма, через що вона довгий час була прикута до ліжка. Пізніше в інтерв'ю Billboard співачка сказала, що вона успішно оговтується від хвороби.

Авріл Лавін — вегетаріанка.

Новини партнерів