Тейлор Лотнер

Тейлор Лотнер
Повне ім'я:
Тейлор Лотнер
Дата народження:
11 фев 1992 року
Місце народження:
Гранд-Рапідс, США
Професії:
Актор
Найкращі роботи:
Роль Джейкоба у вампірській сазі «Сутінки», фільми «Пригоди Шаркбоя та Лави», «День Святого Валентина»
Соцмережі зірок:

Уперше з'явившись у ролі Джейкоба у відомій вампірській сазі «Сутінки», Тейлор Лотнер не викликав особливих емоцій у глядачів, більшою половиною з яких є дівчата. Але невдовзі все змінилося: актор з'явився в образі мужнього перевертня, який не тільки має прекрасну фігуру, а й захищає головну героїню Беллу Свон від небезпек, які їй загрожують. Дбайливий, вірний Джейкоб сподобався багатьом телеглядачкам, і став не менш популярним, ніж виконавець головної ролі Роберт Паттінсон.

Найяскравішими і незабутніми також стали ролі Тейлора Лотнера у фільмах «День Святого Валентина», «Пригоди Шаркобою та Лави», «Оптом дешевше 2», «Мій особистий ворог», «, ;Моя дружина та діти», «Однокласники-2». Змалку Тейлор Лотнер захоплювався бойовими мистецтвами. За довгі роки тренувань хлопець брав участь у багатьох конкурсах та змаганнях, і неодноразово доводив свою високу майстерність; у дванадцять років Тейлор виграв «Чемпіонат світу з карате серед юніорів». Саме тренер Лотнера вмовив його піти на прослуховування Лос-Анджелесської реклами «Burger King», після якого хлопець почав серйозно подумувати про акторську кар'єру.

У пресі ходить багато чуток про передбачувані романи актора. У 2013 році Тейлор почав зустрічатися зі своєю партнеркою по фільму "Трейсери", актрисою Марі Авгеропулос. Пара розлучилася в 2015 році.

Новини партнерів