Дмитро Комаров

Дмитро Комаров
Повне ім'я:
Дмитро Комаров
Дата народження:
17 июн 1983 року
Місце народження:
Київ, Україна
Професії:
Журналіст, фотограф, ведучий
Найкращі роботи:
Програма "Світ навиворіт"
Соцмережі зірок:

Один із найкрасивіших чоловіків України на думку читачів Viva! Дмитро Комаров зараз «купається» у всенародному коханні та визнанні. Славу та популярність ведучому приніс проект «Світ навиворіт», автором якого є він сам. Однак його шлях у світі журналістки стартував ще у глибокому дитинстві. Дмитро народився у Києві, і вже у підлітковому віці почав захоплюватися журналістикою. І хоча за освітою Комарів інженер, під час вибору майбутньої професії питань не виникло. Так, домагатися поставленої мети Комаров почав ще зовсім юним хлопцем — уже о 17-й він працював у «Телетижні». Далі була співпраця з «Playboy» та «EGO», «Комсомольська правда» та «Известия в Украине». Пізніше майбутній ведучий здобув освіту у сфері зв'язків із громадськістю.

Ще одним захопленням Дмитра є фотографія — цим він займається професійно і навіть неодноразово організовував виставки не лише в Україні, а й у Росії. Проте робота у виданнях та фото не до кінця задовольняли амбітного журналіста. Вже у 25 років Дмитро всерйоз задумався про свою власну передачу. Сказано зроблено.

У виборі напряму шоу питань не виникло — Комаров завжди любив подорожувати, і при цьому звичайними турами та зупинками в готелях All Inclusive справа не обходилася. Дмитра завжди тягнуло на пригоду та екзотику, тому ще до старту «Світу навиворіт» він встиг об'їздити понад 20 країн. Більше того, він навіть потрапив до Книги рекордів України, об'їхавши своїм ходом Індією понад 20 кілометрів за 90 днів.

Саме тоді Дмитро вирішив зробити із свого захоплення бізнес. І не помилився! Сьогодні травел-шоу «Світ навиворіт» — один із найуспішніших проектів на українському телебаченні, і саме воно принесло Комарову впізнаваність та популярність. Тепер ведучого в аеропорту проводять десятки шанувальників, коли він планує нову експедицію, а зустрічі ще душевніші.

Тож ні для кого не стало здивуванням, коли читачі журналу Viva! назвали Дмитра найкрасивішим чоловіком країни – у 2017 році Комаров переміг у премії «Viva! Найкрасивіші". А вже восени того ж року ведучий став однією з ділянок проекту «Танці із зірками». І хоча з танцями у Діми виходило не завжди, завдяки любові телеглядачів він практично дійшов до фіналу, і залишив шоу за власним бажанням, поступившись місцем іншим учасникам. Після завершення шоу він повернувся до звичної роботи — подорожей.

Новини партнерів