Чужі люди стали нам сім'єю: Джамала присвятила пісню країнам-сусідам, які допомагають українцям

Джамала
Співачка Джамала зворушила новою піснею-подякою Thank you, Stranger.

Джамала, яка незабаром візьме участь у польських «Танцях з зірками», представила англомовний трек Thank you, Stranger. Відео для пісні створене завдяки колаборації Міністерства закордонних справ України разом із креативною агенцією banda у рамках кампанії, що покликана висловити  щиру вдячність усім країнам-сусідам за неоціненну допомогу народу України.

Герої ролику згадують моменти з початку війни, шлях за кордон, доброту іноземців, їхню гостинність, життя в нових умовах та мрії повернутись додому. У відео ми бачимо душевну історію того, як зовсім незнайомі, чужі люди стали нам другою сім'єю, прийняли нас, наче своїх дорогих гостей, наче рідних.

Використовуючи реальні кадри, відео демонструє глибоку вдячність мільйонам неймовірних людей, які прихистили та підтримали українців. Саме про це свідчить кожна з історій героїв ролику, які тимчасово проживають в країнах-сусідах — Польщі, Молдові, Румунії, Словаччині та Угорщині.

Читайте также

Іван Дорн розповів, куди переїхав жити з дружиною і дітьми

Іван Дорн розповів, куди переїхав жити з дружиною і дітьми

Тіна Кароль подарувала квартиру родині з Маріуполя

Тіна Кароль подарувала квартиру родині з Маріуполя

«Пісня сповнена сподівань на світлі та теплі дні. Такі зазвичай настають після найтемніших ночей. В нашому житті. В історії. Thank You, Stranger — для мене — це подяка мільйонам жителів сусідніх країн, які відкрили свої домівки й серця протягом повномасштабного вторгнення Росії в Україну», — зазначила Джамала, співачка та авторка пісень, володарка «Нагороди за визначне лідерство артиста» від Атлантичної Ради США у 2022 році.

Джамала

Також в рамках кампанії кожен українець зможе подякувати тим, хто допоміг їм протягом війни, піснею чи листівкою. Для цього потрібно лише перейти на сайт jamala.ua та заповнити форму. Протягом наступних двох тижнів Джамала виконає фрагмент нового синглу спеціально для вашого адресата у Instagram Stories або ж направить листівку.

«Сьогодні дуже  важливо сказати "дякую" всім іноземцям, які допомагали та допомагають українцям із перших днів повномасштабної війни. Наші найближчі країни-сусіди відкрили свої домівки для мільйонів українських жінок та дітей як для рідних, за що ми ніколи не втомимося їм дякувати. Я впевнений, що ця допомога зміцнює дружбу між нашими країнами на покоління вперед», — зазначив Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України.

«В процесі створення відео ми отримали близько 300 запитів у дірект інстаграма від людей, готових допомогти нам в пошуку історій та матеріалів. Деколи монтувати ролик було емоційно складно — кожна фотографія чи запис викликали бурю почуттів: від глибокого суму за долю нашої країни та народу до величезної вдячності до мільйонів людей, які допомагають українцям. І хоча в короткому ролику нам не вдалось розповісти кожну з надісланих історій, ми сподіваємось донести ту невиразну подяку до всіх наших друзів з країн-сусідів», — розповідає команда banda.

Нагадаємо, з початку війни росії проти України країни-сусіди прихистили вже майже 6 мільйонів українців. 

Читайте также

Потужно! Джамала розповіла, скільки грошей зібрала в Європі для України

Потужно! Джамала розповіла, скільки грошей зібрала в Європі для України

Співачка KOLA — про перше кохання, стосунки з мамою і розставання з нареченим

Співачка KOLA — про перше кохання, стосунки з мамою і розставання з нареченим

Jerry Heil
Предыдущий материал

Молода Руслана Писанка і панчлайн від президента Зеленського у новому кліпі Jerry Heil

Roxolana
Следующий материал

Roxolana переспівала знамениту пісню Кузьми Скрябіна

Новости партнеров