Максимально відверто: Наталка Денисенко – про секс онлайн з Андрієм Федінчиком, який служить в ЗСУ

Наталка Денисенко та Андрій Федінчик
Еротичні переписки та подарунки синові «від тата»: Наталка Денисенко розповіла про стосунки на відстані.

Відома українська акторка, яку можна побачити в серіалах «Будиночок на щастя» та «Зв’язок» на Новому каналі, розповіла, завдяки чому їм із чоловіком, що служить у ЗСУ, вдається зберігати сімейне тепло та пристрасть.

З початку повномасштабного вторгнення зірка українського кіно та чоловік Наталки Денисенко Андрій Федінчик захищає нашу країну. Стосунки на відстані – неабияке випробування. Але подружжю акторів вдається долати труднощі та відчувати кохання одне до одного навіть за сотні кілометрів. А також робити все можливе, аби чоловік не втрачав батьківський зв’язок із 6-річним сином Андрійком.

Наталка Денисенко та Андрій Федінчик з сином

«Це дуже складно, але я справді дуже стараюся. Поки чоловіки на війні, зрозуміло, що їм не до того, тож жінки мають працювати над стосунками ще дужче, – розповідає Наталка Денисенко в інтерв'ю JetSetter. – І Андрійкові щовечора кажу, що тато за ним сумує, любить його. Я купую подарунки й дарую «від тата», щоб він відчував його турботу. Ми постійно знімаємо якісь відео та відправляємо чоловіку. Ну, і я завжди прошу Андрія, коли в нього є можливість, записувати аудіо- та відеоповідомлення для сина, щоб попри відстань їхній зв’язок не втрачався. І справді, коли Андрій приїжджає через довгий проміжок часу, в них із сином дуже тепле спілкування: Андрійко біжить до нього, хоче з ним гратися, обійматися. Тато для нього авторитет, тому я щосили намагаюся зберегти їхні стосунки».

Наталка Денисенко не приховує, що всіма можливими способами намагається підтримувати вогонь у романтичних стосунках із чоловіком.

«У нас був період сексу онлайн та всіх цих еротичних переписок. Бо як ще жінка з чоловіком можуть підтримувати стосунки на відстані? Зрозуміло, що для багатьох це може бути досить важко, якщо раніше не було такої сильної емоційної прив’язки. Але ми з Андрієм дуже старалися, – ділиться акторка. – І зараз, коли він буває вдома, я приділяю йому всю свою увагу, навіть роботу скасовую, щоб бути поруч. Часу вдвох завжди обмаль, тож ми його дуже цінуємо».

Наталка Денисенко та її чоловік Андрій Федінчик

Читайте також

«Плануємо п'яте весілля»: Наталка Денисенко знову виходить заміж за Андрія Федінчика

«Плануємо п'яте весілля»: Наталка Денисенко знову виходить заміж за Андрія Федінчика

Наталка Денисенко обурилась, що в Туреччині український борщ назвали російським супом

Наталка Денисенко обурилась, що в Туреччині український борщ назвали російським супом

Фото: соцмережі

Лєра Мандзюк
Попередній матеріал

Лєра Мандзюк – про хейт: «Найбільш образливі слова я чула в дитинстві»

СКАЙ
Наступний матеріал

Після гучного розлучення: гурт «Скай» випустив пісню для всіх закоханих чоловіків

Новини партнерів