Наталка Денисенко розповіла про коханого, який служить в ЗСУ

Наталка Денисенко
Акторка популярних українських серіалів Наталка Денисенко поділилася особистими подробицями життя після 24 лютого.

Про подружнє життя з актором Андрієм Федінчиком, який став військовим, спілкування з колегами з росії, евакуацію сина та батьків з епіцентру бойових дій — у великому інтерв’ю Наталки Денисенко для проєкту СТБ «Як ти?» з Григорієм Решетником.

  • Про чоловіка із ЗСУ

Чоловік мені ще до війни казав, що піде (воювати –  прим. ред). Тоді я ці слова не сприймала, але коли почалася війна, спитала: «А як же я? Як Андрійко?» Він сказав, що все буде нормально. Я його питала, чому він не хоче відмовитися від цієї ідеї. «Тебе кличуть на озвучку, у тебе є робота, будеш допомагати армії!». А він каже: «Наталко, припини так казати, тому що ти мене зараз дуже деморалізуєш!».

Він мені це сказав дуже суворо, і я зрозуміла: треба казати, що все в нас буде добре. «Я збережу життя собі та дитині, я все робитиму, як ти скажеш, тримайся! Я з тобою! Я за тебе молюся!».

Будемо відверті – нікому з українських жінок не хочеться, аби її чоловік помер на війні. І це –  найбільший страх! Думати про те, що я можу втратити чоловіка, я почала тоді, коли побувала на похороні Паші Лі. Він – актор, колега, друг. Це жахливо – бачити людину, з якою ти працював, мертвою…

Читайте також

Відомі подробиці смерті актора Паші Лі: як загинув наш герой

Відомі подробиці смерті актора Паші Лі: як загинув наш герой

Загинув учасник проекту «Екси»

Загинув учасник проекту «Екси»

  • Про ставлення до чоловіків, які виїхали з України після повномасштабного вторгнення

Якщо чесно, після того, як мій чоловік поповнив лави ЗСУ, і я бачила мужиків, які пили пиво на лавочках, я подумки промовляла: «Ах ви ж… Ненавиджу вас! Мій чоловік воює, а ви тут насолоджуєтесь». Я розумію, що так не можна. Кожен має робити те, що він може. Україну мають захищати патріоти і сильні чоловіки. Тому що якщо будуть брати всіх підряд, ми не переможемо.

 Наталья Денисенко снялась в страстной фотосессии с мужем

Фото: СТБ

пумб
Попередній матеріал

Не дамо знекровити країну! ПУМБ ініціює проєкт на підтримку донорства крові та українського бізнесу

Руслана Писанка померла
Наступний матеріал

Руслана Писанка померла

Новини партнерів